سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

باریش آردوچ که از سریال آلپ ارسلان خسته شده، مدتی به استراحت می رود!

باریش آردوچ بازیگر سرشناس با فصل دوم سریال سلجوقی بزرگ آلپارسلان که عصر دوشنبه از شبکه TRT1 پخش شد، همچنان در برابر مخاطبان حاضر می شود. این بازیگر که با اکشن فراوان روی صحنه فیلمبرداری این سریال کار می کند، گفت: هفته ای 6 روز سر صحنه است.

آردوچ که با گوپسه اوزای ازدواج کرده و یک دختر به نام جان آسیا دارد، دلتنگ دخترشه که هنوز 1 ساله نشده است. این بازیگر گفت که بعد از پایان فیلمبرداری بلافاصله به خانه رفت و از دخترش مراقبت کرد و گاهی اوقات پوشک دخترش را عوض می کرد. او می گوید که پدر بودن حس بسیار متفاوت و خاصیه و زندگی ادامه دارد و باید کار کند.

باریش آردوچ با بیان اینکه همسرش گوپسه اوزای که او هم بازیگر است، باید در این مسیر از فعالیت حرفه ایش فاصله بگیرد، گفت که وقتی زمانش برسد، همسرش هم می تواند پروژه هایی انجام دهد و او می تواند از دخترش در این زمینه مراقبت کند.

آردوچ درباره این موضوع گفت: گوپسه زنیه که خیلی دوست دارد تهیه کنندگی و کار کند. او هم می خواهد برای مدتی کار کند. منم می خواهم با بچم وقت بگذرانم. شاید بتوانم مدتی به استراحت بروم. اگر گوپسه بخواهد با استفاده از این فرصت فیلم بسازد، این کار را خواهد کرد. گوپسه هر وقت بتواند می نویسد. او 2 پروژه آماده انجام دارد. او این کار را در زمان مناسب انجام خواهد داد.»

این بازیگر گفت: 6 روز در هفته سر صحنه هستیم. کار لذت بخشیه، وارد فصل دوم شدیم. تیم خیلی خوبی داریم ، حضور در صحنه برای من لذت بخش است، خیلی لذت بخش است» و از حضور در سریال آلپارسلان ابراز خرسندی کرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا