سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

نجیب ممیلی مثل سوپرمن از سریالی به سریال دیگر می دود، انرژی او تمام نمی شود!

نسیپ ممیلی بازیگر معروف در سال های اخیر در پروژه های مختلف و نقش های متفاوتی حضور داشته است.او که در سال 1980 در آدانا به دنیا آمد، از سال 2007 تاکنون در پروژه های زیادی خودش را نشان داده است.

نسیپ ممیلی که با بازی های موفقش در نقش های به یاد ماندنی بازی  کرده با شخصیت ارکان در سریال Yaprak Dökümü توجه زیادی را به خود جلب کرد. با این حال نقشی که واقعاً این بازیگر را ستاره می کنذ در سال 2009 با شخصیت رمضان در سریال Hanımın Çiftliği بود.

مملی که  با شخصیت آذر در سریال تلویزیونی Dila Hanım (دیلا خانم ) هم موفقیت زیادی کسب کرد، از سال 2019 به قدری درگیر پروژه های مختلف بوده است که طرفدارانش با اشتیاق او را دنبال می کنند.

او بین سال‌های 2018 تا 2021 با شخصیت کومالی در سریال Çukur (گودال) بار دیگر درخشید.

نسیپ مملی که در ابتدای فصل 2022 – 2023 نقش اصلی سریال Darmaduman را بر عهده گرفت، پس از اینکه پروژه تنها 9 قسمت به طول انجامید، در سال 2023 با یک سریال کاملاً جدید با طرفدارانش ملاقات خواهد کرد.

این بازیگر موفق با  سریال Ab-ı Hayat (آب جاودانگی) با بازی ابرو شاهین و بیرکان سوکولو، به زودی در شبکه استار با مخاطبان دیدار خواهد کرد.

 

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام علیکم برترکیه داغدیده مقاوم ،صبور وراضی به رضای خدا هنر غریضه الهی واقعا در دات عزیزان ترکیه نهفته قابل تحسین وعزیز هستند همه عزیزند اماسایقه ازاداست سلام بر رمضان بر گلی برهلیده جان برتمامشان وحقا بر اقاجهان شوهر دلارا که وقتی خواب ایشان و اوزجان رادیدمد فردا صاحبخانه شدند خواب بینندگان ،وقت امتحان است ازمال دنیا بگذرید تا زندگی به زلزله زدگان ترکیه بازگردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا