سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

از دوست دختر سابقش برای کمک به بازی در فیلم “الویس” تشکر می کند.

آستین باتلر  از دوست دختر سابقش، ونسا هاجنز، برای الهام بخشیدن به او برای بازی در نقش الویس پریسلی، تشکر می کند.

باتلر – که روز سه‌شنبه برای بازی در نقش پادشاه راک اند رول در فیلم زندگی‌نامه‌ای الویس نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد شد – ساعاتی پس از اعلام نامزدی، با لس‌آنجلس تایمز مصاحبه کرد

باتلر در ابتدا فیلم کمی خجالتی بازی می کرد و گفت که این ” دوست دختر آن زمانش”  بود که اولین بار این ایده را در ذهنش مطرح کرد، و از تشویق هاجنز تشکر کرد.

او گفت: «ما برای مدت طولانی با هم بودیم و  من واقعاً به خاطر اعتقادش به من بسیار مدیون او هستم.”

هم باتلر و هم هاجنز – که بیش از هشت سال رابطه داشتند و در سال 2020 جدا شدند – داستانی از چگونگی پیدایش ایده باتلر برای بازی در نقش الویس به اشتراک گذاشته اند.

هاجنز در طول حضورش در Live With Kelly و Ryan در آگوست 2019، مدت کوتاهی پس از اعلام انتخاب بازیگرانش در الویس، به یاد آورد: “این خیلی دیوانه کننده است، زیرا دسامبر گذشته، ما در حال رانندگی بودیم و به موسیقی کریسمس گوش می دادیم، و بعد یک  آهنگ کریسمس پریسلی پخش شد. باتلر به تازگی موهایش را تیره کرده بود – او یک بلوند طبیعیه – و من به او نگاه می کردم و او با آهنگ آواز می خواند و من  همانجا  گفتم، عزیزم، تو باید الویس را بازی کنی. می دانم چطور، اما من جدی می گویم. تو باید او را بازی کنید.”

باتلر سال‌ها بعد در جریان میزگرد بازیگران هالیوود ریپورتر همین داستان را گفت، اگرچه نامی از هاجنز نبرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا