سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

اولین مصاحبه لورن سانچز پس از علنی کردن رابطه عاشقانه اش با جف بزوس

لورن سانچز درباره رابطه عاشقانه اش با جف بزوس صحبت می کند . سانچز در یک مصاحبه جدید با وال استریت ژورنال، برخی از چیزهای مورد علاقه اش را در مورد بنیانگذار آمازون، زندگی روزمره و برنامه های آنها برای آینده به اشتراک می گذارد.

سانچز به این روزنامه می گوید: “ما عاشق با هم بودن هستیم و دوست داریم با هم کار کنیم.” “ما با هم پرواز می کنیم. با هم ورزش می کنیم. ما همیشه با هم هستیم.”

بزوس و سانچز رابطه شان را در سال 2019 آغاز کردند، با این حال، آنها تا زمانی که طلاقهایشان نهایی شد، آن را نسبتاً مخفی نگه داشتند. طلاق بزوس از همسر سابقش، مک کنزی اسکات، در آوریل 2019 نهایی شد، در حالی که طلاق سانچز از پاتریک وایتسل در اکتبر 2019 به پایان رسید.

سانچز در مورد رابطه پر از شوخ طبعیش با بزوس به WSJ گفت. او می‌گوید: “او واقعاً خنده‌دار است. او مرا همیشه می‌خنداند. .” “وقتی برای اولین بار خنده او را شنیدم، گفتم: “اوه! این چیه؟” حالا من آن را دوست دارم..”

به گفته سانچز، بزوس  از صبح های یکشنبه خود به طرز شگفت انگیزی زمینی لذت می برد. هر یکشنبه او “بهترین پنکیک های جهان” را درست می کند.سانچز به شوخی می گوید: “او زود بیدار می شود. هر بار کتاب آشپزی بتی کراکر را بیرون می آورد، و من می گویم، “آره، تو باهوش ترین مرد جهان هستی؛ چرا هنوز این را حفظ نکرده ای؟”

جدا از رابطه عاشقانه خود، سانچز و بزوس اهداف بشردوستانه هم در برنامه هایشان دارند . سانچز می‌گوید: «جف از زمانی که او را می‌شناسم، همیشه به من گفته است که بیشتر پولش را به امور خیریه خواهد داد.

در نوامبر 2022، بزوس و سانچز در یک مصاحبه مشترک به CNN گفتند که او قصد دارد بخش قابل توجهی از ثروت 124 میلیارد دلاریش را به تلاش‌های اقلیمی، اجتماعی و سیاسی اهدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا