سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سریال Al Sancak معنایی بسیار بیشتر از درام دارد

سریال Al Sancak که عصر پنجشنبه از شبکه TRT1 پخش می‌شود، با دومین قسمتش همچنان مورد حمایت میلیونی قرار دارد.  سریال Al Sancak که با کسب رتبه‌بندی‌ها شروع به پیشی گرفتن از درام‌های رقیب کرد، در گروه AB  پس از Camdaki Kız (دختر پشت پنجره) قرار دارد.

به نظر می رسد سریال Al Sancak با بازی اوغور گونش و گلسیم علی ایلهان از نظر آشکار ساختن احساسات وحدت ملی و همبستگی در مردم ترکیه محصول موفقی باشد، چون سریالی هست که قهرمانی سربازهای  ترک را روایت می کند.

احمد ینیلمز بازیگر باتجربه را در یکی از نقش های مهم داستان سریال می بینیم. بازیگری که او را با شخصیت سرباز بازنشسته چلبی تماشا می کنیم، فکر می کند که  Al Sancak معنایی بیشتر از یک سریال تلویزیونی دارد.

احمد ینیلمز فکر می کند که با سریال Al Sancak پیام مهمی به تمام دنیا داده شده است.

اظهارات احمد ینیلمز درباره این سریال به شرح زیر است: «امروز هم گذشته ای دارد. من هم شخصیتی از گذشته این نسل جوان هستم. بعضی از مشاغل هستند که بازنشستگی ندارند. عده ای هستند که لباس فرم نمی پوشند اما در هوشیاری هستند. چلبی چنین شخصیتی است.»

این بازیگر با بیان اینکه سربازی کاری نیست که برای پول انجام شود و  همه چیز به دل آدم مربوط می شود، گفت: این تیم ، تیم خوبیه، بسیار دقیق کار می کنند و تلاش زیادی برای سریال انجام شده است.

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا