سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

موفقیت دوگوکان گونگور در مدت کوتاه

دوگوکان گونگور بازیگر جوان که با نقش فاتح در سریال Kızılcık Şerbeti (شربت زغال اخته) بازی کرده، به یکی از بازیگران مطرح دوره گذشته تبدیل شده است. این بازیگر که همکاری موفقی با سیلا ترک اوغلو داشت، در مدت کوتاهی در فعالیت حرفه ایش که در سال 2020 شروع به کار کرد، حمایت بسیاری از طرفداران را به دست آورد.

کسانی که سریال “Zümrüdüanka” را به خاطر دارند، پلین آبای و دوگوکان گونگور را که نقش های اصلی را ایفا کردند را به یاد خواهند آورد. این دو نفر اولین زوج غافلگیر کننده این سریال بودند. گونگور با شخصیت همیت که بازی کرد در ذهن تماشاگران به یادگار ماند.

این بازیگر که فصل گذشته در سریال حکیم هم حضور داشت، اولین بازی بزرگش را با سریال Kızılcık Şerbeti انجام داد. به اشتراک گذاشتن نقش اصلی با نام جوان تازه مشهور دیگری مانند سیلا تورکوغلو یک امتیاز مهم برای دوگوکان گونگور بود.

همچنین در نظرسنجی از بینندگانی که سریال‌های ترکی را در سراسر جهان دنبال می‌کنند، دوگوکان گونگور مقام اول را به دست آورد و نشان داد که محبوبیت او چقدر زیاد است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا