سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

گامی دیگر برای قدردانی از پینار دنیز برای حمایت از زلزله زدگان!

در پی زلزله های مرگبار ترکیه  نام های معروف به همراه شهروندان در کمپین های کمک و حمایت از مردم زلزله زده شرکت کردند.

پینار دنیز که دو فصل با کاراکتر جیلین در سریال  Yargi (قضاوت) روی پرده رفته است یکی از این نام ها بود. یکی از طرفداران در شبکه های اجتماعی مشاهده کرد که این بازیگر مایحتاج زیادی مانند پتو برای زلزله زدگان به منطقه فرستاده است.

اگرچه با توجه به اعلام این خبر کمک های مالی برخی از بازیکنان مطرح شد، اما بسیاری از موارد ناشناخته از طریق نهادها و ارگان ها به مردم منطقه زلزله زده اهدا شد.

پینار دنیز نیز یکی از نام هایی بود که از روز اول وارد این عرصه شد و به بسته بندی اقلام مورد نیاز مانند لباس، کفش، مواد بهداشتی، غذا و پوشاک کمک کرد.

او از روز اول در حساب کاربریش در شبکه های اجتماعی، اطلاعیه ها، پیام های مهم، اطلاعات و لیست نیازها را منتشر کرده و می کند.

مانند بسیاری از بازیگرانی که سخت کار می کنند، پینار دنیز به دلیل تلاش های حمایتی اش بسیار قدردانی می شود. پینار دنیز یکی از افرادی بود که از کمپین “یک خانه اجاره ای” حمایت کرد که در شامگاه 22 فوریه از شبکه هالک تی وی پخش شد و افراد سرشناسی از دنیای هنر، ورزش، تجارت و تلویزیون در آن حضور داشتند.

این بازیگر که با شروع فیلمبرداری سریال قضاوت باید سر صحنه می رفت، بار دیگر با کمک های مالی خود نشان داد که در کنار زلزله زدگان ایستاده است!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا