سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لیدی گاگا به برنامه‌های آینده اشاره می‌کند و فاش می‌کند که اگر فرد مشهوری نبود چه می‌کرد!

لیدی گاگا بدون شک یکی از معروف ترین ستاره های روی کره زمین است. با این حال، برنامه های او برای آینده شامل برنامه هایی هست که کمتر در معرض دید عموم است.

ستاره پاپ 36 ساله “Bad Romance” در مصاحبه اخیرش در مورد آنچه که در مورد آینده فکر می کند صحبت کرد.او همچنین فاش کرد که اگر ستاره مشهوری نبود امروز دقیقاً چه کاری انجام می داد.

گاگا در پاسخ به سوالی درباره آینده به Wallpaper گفت:  من واقعاً علاقه مندم که بیشتر در تنهایی زندگی کنم.واقعاً خوبه که زمانی را برای تنهایی داشته باشید، و بزرگ باشید و بدانید که کافی هستید.”کاش می توانستم این را به جوان تر خودم بگویم. وقتی جوان تر بودم، زمان زیادی را به تنهایی صرف نوشتن موسیقی می کردم. اما هر چه موفق تر شدم، بیشتر احساس می کردم که نیاز دارم دیگران به من بگویند که من عالی هستم.»

در مورد آنچه امروز او را بیشتر خوشحال می کند، شرکت نکردن در مراسم جوایز با همسالانش است. او گفت: “اما من خیلی در خانه کار می کنم … این چیزیه که واقعاً من را خوشحال می کند.”

و در حالی که زندگی برای او به طرز چشمگیری نسبت به ابتدای کارش متفاوت است، گاگا فاش کرد که اگر او به این هدف بزرگ نمی رسید، انگیزه اش تغییر نمی کرد.

او به این نشریه گفت: «اگر من به شکل امروزی موفق نبودم – از موفقیتم بسیار شاکرم – هنوز هم این کار را انجام می‌دادم،. “من این کار را هر چه باشد انجام خواهم داد. قطعاً، 100 درصد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا