سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

برایان کاکس از سریال Succession می گوید که چرا پایان دادن به سریال تصمیم درستی بود

در حالی که  سریال Succession برای شروع فصل چهارم و آخرش آماده می شود، برایان کاکس، ستاره سریال می گوید که برای پایان دادن به داستان تحسین برانگیز سریال آماده است.

کاکس در روز دوشنبه روی فرش اولین فصل چهارم که در Jazz در مرکز لینکلن در نیویورک سیتی برگزار شد، رفت و با ریچل اسمیت از ET درباره نتیجه دراماتیک سریال صحبت کرد.

کاکس 76 ساله در این باره گفت: «فکر می‌کنم ما به نقطه‌ای رسیده‌ایم که سریال به پایان طبیعی خود رسیده است. .کاکس گفت: «جسی اجازه نخواهد داد چیزی بیش از آنچه لازم است پیش برود. ” استقبال از بسیاری از سریالها کمرنگ می شود ، و من فکر می‌کنم سریال ما بی‌نقص و به همان شکلی که هست، تمیز است.”
شخصاً، کاکس «کاملاً خوشحاله» که سریال در زمانی که منطقی‌تر است به پایان می‌رسد .

همانطور که گفته شد، بیش از هر چیز دیگری، او دلتنگ گذراندن وقت با افرادیه که در چهار فصل گذشته در کنار آنها کار کرده است.

کاکس گفت “این بازیگران هستند. دلم برای بازیگران و گروه، بچه های دوربین، تنگ خواهد کرد”دلم برای افرادی که با آنها کار می کنم تنگ خواهد شد. آنها کلید هستند.”

کاکس – که نقش پدرسالار خانواده ثروتمند و غول رسانه ای لوگان روی را بازی می کند – احساس می کند سریال محبوب بازتاب دهنده جهانه به گونه ای که مردم می توانند درس مهمی از آن بیاموزند.

فصل چهارم و آخر سریال Succession یکشنبه، 26 مارس از شبکه HBO پخش می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا