سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان افغانستان

جرارد پیکه سکوتش را در مورد جدایی از شکیرا می شکند.

جرارد پیکه اولین مصاحبه اش را پس از جدایی از پارتنر سابق خود، شکیرا، انجام می دهد.

شایعات زیادی مبنی بر خیانت این فوتبالیست 36 ساله به خواننده سوپر استار  46 ساله و  پایان رابطه آنها شده است. جرارد از آن زمان با دوست دختر جدیدش کلارا چیا مارتی، 23 ساله، رابطه اش را رسمی کرد.

او اکنون در مورد این جدایی صحبت می کند، تأثیری که ممکنه بر دو پسر آنها، میلان 9 ساله و ساشا، 7 ساله داشته باشد.

 

او در مورد فرزندانشان گفت: “همه مسئولیت خود را دارند و تلاش می کنند تا بهترین را برای فرزندان خود انجام دهند.”

او در مورد اینکه آیا این جدایی بر فرزندان آنها تأثیر گذاشته است، افزود: “این در مورد محافظت از آنها است. این وظیفه همه والدین دارای فرزند است. من روی آنها تمرکز دارم و این وظیفه من به عنوان پدر است.”

او همچنین درباره حضانت مشترک با شکیرا گفت: “هر کدام از ما تصمیماتی را می گیریم که فکر می کنیم بهترین هستند. من فکر می کنم در نهایت تنها چیزی که مهم است اینه که فرزندانم خوب باشند.”

او افزود: “من به انجام آنچه می خواهم ادامه می دهم. روزی که بمیرم، به گذشته نگاه خواهم کرد و امیدوارم همیشه آنچه را که می خواستم انجام داده باشم.”

او ادامه داد: “کسانی که دوستشان دارم و به آنها اهمیت می دهم کسانی هستند که مرا می شناسند، بقیه چیزها برای من مهم نیست، من انرژی خود را صرف این می کنم که در کنار عزیزانم باشم و آنچه را دارم به آنها بدهم.”

جرارد در این مصاحبه نتیجه گیری کرد: “من می خواهم با خودم صادق باشم. من قصد ندارم برای تمیز کردن تصویرم پول خرج کنم… تغییراتی در زندگی من رخ داده  و می‌دانم چگونه شادی را حفظ کنم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا