سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیمطالب جالب

سلبریتی‌های مشهوری که اطلاع نداشتید یکبار از هم جدا شدند

اگر فکر می کنید زندگی سلبریتی ها یا همون چهره های شاخص و معروف شاد ، پر از شادی بدون مشکلاتی همچون خیانت ، درگیری های خانوادگی و مسائل از این دست است سخت در اشتباه هستید …

زندگی این قشر مرفه و گاهی دور از جامعه خود بعضی از اوقات چنان دچار تلاطم می شود که زوجین از هم جدا می شوند اما گاهی بر اثر مصلحت هایی چون فرزندان یا علاقه واقعی بین خودشان با هم آشتی می کنند و به زندگی با هم ادامه می دهند در مطلب زیر به معرفی چندین تن از این افراد خوایهم پرداخت.

جاستین بیبر و هیلی بالدوین

آشنایی این زن و شوهر معروف به سال 2019 میلادی برمیگردد، هنگامی که هیلی در آن زمان 12 ساله بود و در کنار پدر مطرح و معروف خود یعنی اسفتن بالدوین به عنوان یکی از فن ها و طرفداران جاستین در پشت صحنه ی یکی از کنسرت های شوهر آیندش برای اولین بار او را ملاقات کرد.
رابطه ی این زوج تا سال 2015 به عنوان دوست معمولی ادامه پیدا کرد تا این که در سال 2016 بعد از جدایی جاستین از سلنا گومز ، وی رابطه خود با هیلی رو اعلام علنی کرد اما حدود 7 ماه بعد این رابطه دوام آنچنانی پیدا نکرد و تصمیم گرفتند از هم جدا شوند. این زوج حوان تا سال بعد یعنی سال 2018 هیچگونه ارتباطی با همدیگر نداشتند تا اینکه دوباره مجددا تصمیم گرفتند به عنوان دو دوست معمولی با هم ارتباط داشته باشند.
رابطه ی آنها پر از پیچیدگی های مرسوم بین چهره های شاخص بود اما در نهایت در ژوئیه سال 2018 جاستین ببیر از هیلی بالدوین درخواست ازدواج کرد که هیلی هم درخواست او را پذیرفت.
کیتی پری و اورلاندو بلوم

این زوج مشهور برای نخستین بار در یک مهمانی در سال 2016 همدیگر رو ملاقات کرده و در یک نگاه عاشق هم شدند!همان سال کیتی پری با انتشار یک عکس که نشان دهنده ی این بود که وی و اورلاندو بلوم در شهر کن در حال خوش گذرانی هستند رابطه خود را با او به صورت رسمی علنی کرد.

10 ماه بعد کیتی پری تصمیم گرفت که به رابطه خود با اورلاندو بلوم خاتمه دهد ، ظاهرا این دو به این کار نیاز داشتند تا ببینند واقعا چقدر بهم علاقه دارند؟! در سال 2017 این دو در شهر پراگ (جمهوری چک) مجدد با هم دیده شذند و سپس به شهر مذهبی (واتیکان – که یک کشور بسیار کوچک درون کشور ایتالیاست ) سفر کردند. سرانجام در سال 2018 کیتی پری رابطه مجدد خود را با اورلاندو تایید کرد و این دو بلاخره در سال 2019 با یکدیگر نامزد کردند.

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل

آشنایی این زوج بسیار مشهور و محبوب به سال 2005 میلادی باز میگردد اما تا سال 2007 درجشن تولد یکی از رفیق های جاستین هیچ اتفاق و شکل گیری علاقه ای بین او صورت نگرفته بود. این زوج از سال 2007 تا 2011 که تصمیم گرفتند از هم جدا شوند با هم رابطه داشتند .در آن زمان یکی از منابع اعلام کرده بود این جدایی تصمیم هر دو آنها بوده است.

هنوز یک سال از این جدایی نگذشته بود که چاستین اعتراف کرد هیچ کسی به اندازه جسیکا بیل نمی تواند در زندگی او باشد و به او علاقه مند است به همین خاطر از او خواستگاری کرد . این زوج در سال 2012 با یکدیگر ازدواج کردند.

کیت هرینگتون و رز لزلی

این زن و شوهر مطرح و بازیگر برای اولین بار در هنگام فیلمبرداری و بازی در سریال مطرح و پرطرفدار «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) همدیگر رو ملاقات کرده و به شناخت از هم پرداختند.آنها مثل خیلی دیگر از چهره های مشهور ابتدا به عنوان دوست صمیمی آغاز کردند و بعد به رابطه عاشقانه نزدیک شدند.

در سال 2013 یکی از منابع به رسانه هایی که اخبار سلبریتی ها رو پوشش می دهند اطلاع داد این زوج از هم جدا شدند و رز فرد دیگری را برای رابطه انتخاب کرده است. اما همچنان این زوج بعد جدا شدن به ارتباط عادی با هم ادامه دادند تا این که در سال 2014 رابطه خود را دوباره کلید زدند هر چند کیت این قضیه را انکار و تکذیب می کرد اما فایده نداشت چون این دو توسط عکاسان پاتراتزی شکار شده بودند! پس تصمیم گرفتند در سال 2016 رابطه خود را با اعلام به رسانه ها علنی کرده و دو سال بعد با یکدیگر ازدواج کنند.

آدام لوین و بهاتی پرینسلو

این دو در سال 2012 با واسطه گری یک دوست مشترک به وسیله ی ایمیل با یکدیگر آشنا شدند. ژوئن همان سال تصمیم گرفته به هاوایی سفر کنند و در آنجا توسط عکاسان و خبرنگاران دیده شدند. کمتر یک از ماه بعد مثل خیلی از روابط تصمیم گرفتند که از هم جدا شوند چون ظاهرا به بن بست خورده بودند. اما بازم با فکر کردن و تصمیم گیری مشترک در کمتر از ماه بعد به فکر بازگشت به نزد هم افتادند. آدام و بهاتی در سال 2014 با یکدیگر ازدواج کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا