سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جوردین وودز بعد از مثبت شدن آزمایش COVID کارل-آنتونی تاونز می خواهد برای او دعا کنند.

جوردین وودز برای دوست پسرش کارل-آنتونی تاونز بازیکن تیم بسکتبال “مینه‌سوتا تیمبرولوز” دعا میکند،او روز جمعه اعلام کرد که آزمایش کوویدش مثبت است.

 وودز 23 ساله جمعه در توییتش نوشت:”دعا برای تو عزیزم. من می دانم که خداوند و قدرتمندترین  فرشته ها مراقب تو هستند. »”تو یکی از قوی ترین آدمهایی هستی که می شناسم. لطفاً دعا کنید. ”

در ماه آوریل ، مادر تاونز ، جکیلین کروز ، به دلیل ویروس کرونا درگذشت.  تیم بسکتبال مینه‌سوتا تیمبرولوز همچنین 6 نفر دیگر از اعضایش را به دلیل ویروس کشنده کرونا از دست داده است.

تاونز 25 ساله در دسامبر در ESPN گفت: “من در هفت ماه گذشته تابوت های زیادی دیده ام.” “من افراد زیادی دارم که – در خانواده من و خانواده مادرم – مبتلا به COVID شده اند. من هنوز هم که به دنبال راهی هستم و سعی می کنم سلامتی آنها را حفظ کنم. این مسئولیت سنگین با من است که خانواده ام را بخوبی آگاه نگه دارم و تمام اقدامات لازم را برای زنده نگه داشتن آنها انجام دهم.

وودز ، که رابطه اش با تاونز را در اینستاگرام در سپتامبر رسمی کرد ، جمعه گفت که آزمایش COVID-19  او و خانواده اش منفی بود. در بیانیه ای که روز جمعه در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، تاونز گفت که  “هر روز دعا می کند تا این کابوس ویروس فروکش کند.” تاونز نوشت: “ما نمی توانیم به تنهایی جلوی شیوع این ویروس را بگیریم ، این باید به همراه یک تلاش گروهی باشد.”

او ادامه داد: “این قلب من را می شکند که خانواده ام و به ویژه پدر و خواهرم همچنان از اضطرابی که همراه با ابتلای این ویروس است رنج می برند زیرا ما به خوبی می دانیم که نتیجه نهایی چه خواهد بود.” “به خواهرزاده ام ، جولانی و مکس ، به شما قول می دهم که در تابوت کنار مادربزرگ قرار نخواهم گرفت و این را شکست میدهم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا