سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

آخرین کارگردانی کلینت ایستوود و همکاری با کمپانی برادران وارنر

کلینت ایستوود که ما او را به عنوان  کارگردان و بازیگر ۹۲ ساله و مطرح سینما میشناسیم به فکر آخرین کارگردانی خود و همکاری با کمپانی مشهور برادران وارنر است.

در آخرین اطلاعات به دست آمده کلینت ایستوود، کارگردان و بازیگر ۹۲ ساله و شهیر سینما به دنبال آخرین تجربه کارگردانی خود می باشد. به گفته ی   DiscussingFilm، کلینت ایستوود بعد از بیش ۶ دهه و  کارگردانی نزدیک ۵۰ فیلم به‌عنوان کارگردان و همچنین بازیگر  به نظر میاد قرار است به طور رسمی از صحنه ی سینما خداحافظی کند . ایستوود به همین خاطر  در حال جلو بردن مراحل پیشرفت آخرین فیلم خود به‌عنوان کارگردان می باشد. آنطور که به نظر میاد  برادران وارنر وظیفه تهیه کنندگی این فیلم رو بر عهده خواهند داشت.

ایستوود از سال ۲۰۰۸ و فیلم Gran Torino در حال همکاری اختصاصی با برادران وارنر بوده و تا الان ۱۰ فیلم همچون  فیلم Invictus، فیلم Sully، فیلم American Sniper و فیلم Richard Jewell برای وارنر در قالب کارگردان تولید کرده است.

فیلم جدید و در واقع آخرین کار ایستوود به صورت موقت با نام تولیدی Juror #2 بر سر زبان ها آمده است و تمرکز خلاصه داستان آن این است : یک هیئت منصفه در محاکمه یک قتل است، اما او متوجه می‌شود که احتمال دارد او قاتل باشد و بدین ترتیب او در حال مبارزه برای تسلیم شدن یا دستکاری رای هیئت منصفه برای رهایی از جرم است.

فیلم Juror #2 چهلمین و آخرین  فیلمی است که ایستوود کارگردانی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا