سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سریال «اسم من فرح هست» رتبه بندی را نه ولی رسما شبکه های اجتماعی را ترکونده

علیرغم این واقعیت که سریال اسم من فرح هست  امتیازات کمی بالاتر از حد متوسط را به دست آورد و نتوانست موفقیت زیادی کسب کند، وضعیت در شبکه های اجتماعی بسیار متفاوت است.

طرفداران انگین آکیورک و دمت اوزدمیر برای این سریال دیوانه می شوند. حتی دنبال کنندگان سریال های ترکی خارج از ترکیه هم از سریال اسم من فرح هست راضی هستند.

داستان سریال هم که عصر چهارشنبه از شبکه فاکس پخش می شد خیلی روان پیش می رود. تقریباً هر هفته طرفداران این سریال هزاران پست را به اشتراک می گذارند.

در تحقیقات انجام شده توسط Adba TV بیشترین اشتراک گذاری محتوای سریال های تلویزیونی شامگاه چهارشنبه ۱۲ آوریل متعلق به سریال اسم من فرح هست  با 110 هزار و 800 پیام بوده است.

با این حال سریال Kuruluş Osman (تاسیس عثمان) که 4 فصل است مثل طوفان روی پرده می وزد و رتبه های بسیار خوبی کسب کرده است، در رتبه سوم قرار دارد.

گوکان آلکان و بورجو اوزبرک در نقش های اصلی سریال Kanal D Kraliçe (ملکه) با هم آشنا شدند. هر دوی این نام ها طرفداران بسیار زیادی دارند. با این حال، وقتی به جدول نگاه می کنیم، سریال اسم من فرح هست ده  برابر از رقیب خود پیشی گرفته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا