سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

رویارویی وحیده پرچین و مورات اونالمیش در رتبه بندی ها

وحیده پرچین و مورات اونالمیش عصر پنجشنبه با دو سریال متفاوت با هم روبرو شدند. صحبت از سریال Aldatmak (فریب) است که از ابتدای فصل جاری از شبکه ATV پخش می شود و Gülcemal ( گلجمال) که قسمت دوم آن به تازگی از فاکس تی وی پخش شده است.

دو بازیگر موفقی که در 3 فصل اول سریال Bir Zamanlar Çukurova (روزی روزگاری چوکوروا) در کنار هم ظاهر شدند، هنوز با صحنه های بسیار تاثیرگذاری در ذهن ها به یاد مانده اند.

وحیده پرچین بازی قوی خود را در  شبکه ATV با شخصیت گوزیده که  نشان می دهد. اگرچه سریال «فریب» در بدو شروع پخش، رتبه‌بندی بسیار بهتری گرفت، اما در پایان فصل، نرخ‌ها کمی کاهش یافت. قسمت بیست و ششم سریال در گروه AB رتبه پنجم و در ABC1 رتبه چهارم را به خود اختصاص داد.

نسبت های به دست آمده سریال فریب در برابر سریال های تلویزیونی Camdaki Kız (دختر پشت پنجره)، Yüz Yıllık Mucize (صد سال معجزه)، Gelsen Hayat Bildiği Gibi (بیا، زندگی همانطور که می داند) و Gülcemal ( گلجمال )  خوب به نظر می رسند.

سریال Gülcemal با بازی مورات اونالمیش هفته گذشته نیز در شبکه فاکس با مخاطبان دیدار کرد و این هفته قسمت دوم آن روی پرده رفت.

با این حال، رتبه بندی ها خیلی خوب نیستند. گلجمال علیرغم دارا بودن بازیگر تاثیرگذاری مانند مورات اونالمیش مقام دوازدهم را در رده ی تمام افراد، شانزدهم در گروه AB و یازدهم را در ABC1 کسب کند. مشاهده می شود که این سریال می تواند در تمام گروه های مخاطب به رتبه های زیر متوسط دست یابد.

در فضایی که وحیده پرچین با وجود گذشت هفته ها از پخش سریال  «فریب» بسیار تأثیرگذار بود، قابل توجه بود که پارتنر سابقش «مورات اونالمیش» در سریال پرمخاطب گلجمال نمرات خوبی کسب نکرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا