سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آنا دی آرماس زبان انگلیسی را با تماشای سریال Friends یاد گرفت

آنا د آرماس انگلیسی را به همان روشی که اکثر مهاجران انجام می دهند یاد گرفت: با تماشای سریال کمدی Friends (دوستان)

این هنرپیشه کوبایی این آخر هفته اولین اجرایش را در برنامه Saturday Night Live انجام داد و در مونولوگ افتتاحیه خود درباره تلاشش برای یادگیری زبان انگلیسی صحبت کرد.

او گفت : من در کوبا به دنیا آمدم، در 26 سالگی به آمریکا آمدم و انگلیسی را مانند همه کسانی که به این کشور می آیند یاد گرفتم: با تماشای سریال Friends.  الان به من نگاه کن آیا می توانم در انگلیسی از این بهتر باشم؟”

دی آرماس با اشاره به نامزدی اخیرش در اسکار برای بازی در نقش مرلین مونرو در فیلم بلوند و این واقعیت که سه هفته دیگر رسماً شهروند آمریکا خواهد شد، اضافه کرد: روزهای اولیه حضورش در هالیوود، “سال جادویی” بوده است.

او گفت: “من افتخار می کنم که شهروند آمریکایی شدم زیرا وقتی به اینجا نقل مکان کردم، همه بسیار استقبال کردند.” دی آرماس سپس یک خاطره دوست داشتنی از حسن نیت رابرت دنیرو را به یاد آورد.

دی آرماس گفت: “یک روز سر صحنه فیلمبرداری او به من گفت، “ممکن است به زودی به کوبا بروم. اگر بروم، به خانواده شما سلام خواهم کرد.” “بعد یک روز، ناگهانی، من یک تلفن از پدرم داشتم . من می گویم: “بابا، چه خبر” و او می گوید، “رابرت دنیرو برای دیدن من به محل کارم آمده است.”

او ادامه داد: “پدرم خیلی به من افتخار می کرد و خوشحاله که امروز من را روی این صحنه می ببیند. من احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که اینجا هستم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا