اخباراخبار مشاهیر ترکی

«غمزه ارچل» ویدیویی از بیمارستان به اشتراک گذاشت/ دخترش درمان شد.

سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد

دختر 3 ساله غمزه ارچل خواهر بازیگر و مدل معروف (هانده ارچل) که مدتی درگیر سرطان بود ، معالجه شد و مادرش غمزه ویدیویی به اشتراک گذاشت و نوشت: آه مامان، اگر می دانستند که چه گذراندیم.

غمزه ارچل، در سال 2019 با جانر ییلدریم ازدواج کرد و از این ازدواج صاحب یک دختر به نام ماوی شد. ماوی کوچولو مدتی است که تحت درمان سرطان قرار گرفته است. و عموما توسط رسانه ها مورد توجه قرار میگیرد. در این میان یکی از کاربران در مورد ویدیویی که غمزه ارچل با دخترش در باغ وحش گرفته بودو نسبت به حرف های دخترش بی تفاوت بود، کامنت گذاشت و گفت:

“کودک آزاری روانی، لحظه ای بدون ابراز عشق، مادری که در خود گم شده است(بی توجه است).”

ارچل که از این نظر عصبانی شد، گفت: “من در آن لحظه نمی دانم که دوربین از من چه چیزی ثبت می ‌کند. چیزی که می بینید فقط 10 ثانیه است. وقتی دید که دارم به گاو غذا میدم  به من گفت که به سراغ خوکچه ها برویم چون فکر می کردم داره باهاشون حرف می زنه درست نیست فقط این قسمت از ویدیو رو ببینی و همچین کامنتی بزاری تا مادر رو اذیت کنی. ”

غمزه ارچل بعد از درمان دخترش ماوی ، هنگامی که از بیمارستان خارج می شدند ، ویدیویی به اشتراک گذاشت و به اظهار نظر یکی از دنبال کنندگانش که قبلا ادعای بی مهری او نسبت به فرزندش کرده بود، واکنش نشان داد و گفت:

آه مامان ، کاش می دانستند که من چه گذراندم !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا