سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

کیوانچ تاتلیتوگ رازی دارد که باعث می شود بازیگری را ادامه دهد!

طرفدارانی که مدتی است بازیگر معروف کیوانچ تاتلیتوگ در سریال Aile (خانواده) را از شبکه تلویزیونی شو تی وی تماشا می کنند، از این اتفاقات بسیار راضی هستند. داستان سریال مورد پسند واقع شد، رتبه ها بسیار خوب است و در زیر آن هارمونی قوی کیوانچ تاتلیتوگ و سرنای ساریکایا نهفته است. با چشمگیر بودن داستان، کیوانچ تاتلیتوگ تجربه بازیگری کاملاً جدیدی در پروژه سریال تلویزیونی Aile دارد.

کیوانچ در نقش اصلان سویکان فرزند یک خانواده مافیایی بازی می کند، در این سریال شاهد تلاش او برای رسیدن به یک چرخه تجاری قانونی با دگرگونی و اتفاقات پیرامونش در این روند هستیم. البته عشق نیز در مرکز داستان قرار دارد و درباره رابطه دوین و اصلان بسیار صحبت می شود که جنبه های آن در دنیای امروز منعکس شده است.

از سوی دیگر، کیوانچ تاتلیتوگ، همیشه نمونه‌های کاملاً جدیدی از حرفه ش با شخصیت‌های مختلف ارائه می‌دهد. او هم با شخصیت اصلان سویکان در سریال Aile و هم Boğa Boğa (گاو نر)، آخرین فیلم او که در نتفلیکس منتشر شد، گام های مهمی برداشت.

این میل به تغییر نقش، یکی از مهمترین نکات زندگی او و شاید راز موفقیت او در بازیگری است.

برای این بازیگر مشهور، بازیگری در حال گذراندن یک روند تغییر است و چیزی که او را زنده نگه می دارد، دائمی بودن این تغییر است. مهمترین چیز برای کیوانچ تاتلیتوگ این است که هرگز کاری را که انجام داده تکرار نمی کند. صحبت های این بازیگر الگوی همکاران جوانترش است:

من سعی می کنم کارم را به بهترین شکل ممکن انجام دهم. من مردی هستم که اگر کاری را که انجام می دهم دوباره تکرار کنم واقعاً خسته می شوم. به همین دلیل است که تنوع من را  از نظر بازیگری زنده نگه می‌دارد. من باید بتوانم تغییر کنم. باید بتوانم ببینم که می توانم تغییر کنم. اگر نمی توانم تغییر کنم، به هر حال عمل نمی کنم. من  هر چیزی را که حوصله اش را ندارم رها می کنم. تا زمانی که حوصله ندارم، تا زمانی که بتوانم تغییر کنم، می خواهم این حرفه را انجام دهم.»

این بازیگر که در  سریال Aşk-ı Memnu ( عشق ممنوع ) به محبوبیت زیادی دست یافت، اکنون یکی از مهم ترین نمونه های دوران بازیگری خود را با سریال Aile ارائه می دهد.

تاتلیتوگ با بیان اینکه همه چیز سر صحنه سریال خوب بود، افزود که با لذت به کارش ادامه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا