سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مت دیمون می گوید جنیفر لوپز بهترین اتفاقیه که برای بن افلک افتاده است

منبعی به ET می گوید مت دیمون از رابطه بن افلک با جنیفر لوپز هیجان زده است.

این منبع می گوید: “بن و جن خیلی  با هم خوب هستند و خوشحال تر از همیشه هستند. بن در جایگاهی عالی است و او واقعاً بزرگترین طرفدار جن است. او دوست دارد با جنیفر باشد و همچنین با او کار کند.”
منبع اضافه می‌کند که دیمون هم جنیفر را دوست دارد و فکر می‌کند که او بهترین اتفاقیه که برای بن افتاده است. اکنون که جن از او حمایت می کند, می تواند هر کاری را که می خواهد در زندگی انجام دهد.

منبع توضیح می دهد که رابطه افلک و لوپز هم برای سلامت فردی و هم برای شادی خانواده آنها عالی بوده است. این منبع می گوید: «او در حال تمرین است و احساس خوبی دارد. “بچه هایش جن را دوست دارند آنها یک خانواده بزرگ شاد هستند.

جنیفر لوپز و بن افلک ابتدا در ژوئیه 2022 ازدواج کردند و سپس جشن بزرگتری را در اواخر همان تابستان برگزار کردند. امسال این زوج بر روی گذراندن وقت با خانواده تمرکز کرده اند.

این منبع می‌گوید: آنها در تابستان امسال با بچه‌ها سفرهایی را برنامه‌ریزی می‌کنند و امیدوارم یک یا دو سفر به تنهایی انجام دهند تا بتوانند دوتایی با هم باشند و استراحت کنند». هر دوی آنها عاشق این هستند که مشغول بمانند و کار کنند، اما می‌دانند که مهم است یک قدم به عقب برگردند، از وقت خود به عنوان زن و شوهر لذت ببرند و سالم و سرحال باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا