سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

آیا کان اورگانجی اوغلو در فصل سوم سریال YARGI ( قضاوت ) حضور دارد؟

سریال رکوردشکنی کانال دی به نام Yargı (قضاوت) به تهیه کنندگی Ay Yapım و با بازی کان اورگانجی اوغلو و پینار دنیز با پایان فصلی که درباره آن صحبت خواهد شد با مخاطبانش خداحافظی کرد.

بازیگران سریال «قضاوت» که با فصل دومش دل مخاطبان را به دست آورد، درباره فصلی که داشتند و فصل جدید صراحتا حرف زدند.

کان اورگانجی اوغلو بازیگر  نقش ایلگاز کنجکاوترین نام سریال بود. این بازیگر پس از پخش فصل دوم گفت: می توانم بگویم این فصل برای ایلگاز بسیار فعال بوده است. او هم شادی و هم ترس از دست دادن را تجربه کرد… اگرچه هر از چند گاهی در ناامیدی فرو می‌رفت، ایلگاز هرگز تسلیم نشد و در مورد آنچه به آن اعتقاد داشت سازش نکرد.

کان اورگانجی اوغلو که از به تصویر کشیدن شخصیت ایلگاز بسیار لذت برد، گفت که آنها با یک تیم بزرگ کار کردند. همه در مورد پیام این بازیگر درباره فصل سوم نیز کنجکاو هستند.

کان اورگانجی اوغلو به سما ارگنیکون فیلمنامه نویس اشاره کرد که چه اتفاقی برای شخصیت ایلگاز خواهد افتاد. این بیانیه اورگانجی اوغلو است: “برای من، این فصلی بود که از هر قسمت لذت می بردم. ما یک تیم عالی در پس زمینه داریم که به ما امکان می دهد هر هفته با مخاطبان خود ملاقات کنیم. من می خواهم یک بار دیگر در اینجا از آنها تشکر کنم.

در فصل 3، من مطمئن هستم که سما ارگنیکون ایده های خوبی دارد. پیشاپیش برای همه آرزوی تابستانی سالم، آرام و شاد دارم.»

مشخص نیست سما ارگنکون فیلمنامه نویس در فصل سوم سریال Yargı چه نوع داستانی را رقم خواهد زد، اما بسیاری از بینندگان معتقدند که کان اورگانجی اوغلو به نوعی در داستان باقی خواهد ماند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا