سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکی

دعوای زوج «یاسمین اربیل» و «ایگیت پویراز» وسط خیابان

زوج یاسمین اربیل و ایگیت پویراز، که با کمک هایشان در مناطق‌ زلزله ‌زده شهرت زیادی پیدا کردند. این زوج که ماه گذشته تعطیلات عاشقانه‌ای را در ایتالیا گذرانده بودند، روز گذشته در شهر ببک دیده شدند، که با هم مشاجره می‌کردند.

«یاسمین اربیل» که از ازدواج مهمت علی اربیل و نرگس کومباسار به دنیا آمده است، رابطه عاشقانه ای با «ایگیت پویراز» (که با مسابقه Survivor نام خود را بر سر زبان ها انداخته بود) برقرار کرد. این زوج که با تصاویری که در شبکه های اجتماعی و هم در مطبوعات منعکس شده شادی خود را آشکار کردند، که این تصاویر منعکس شده برایشان خوش یمن نبود (چشم خوردند).

اربیل و پویراز روز قبل در مکانی در ببک شام خوردند. در حالی که همه چیز خوب پیش میرفت، این زوج ناگهان تصمیم گرفتند از روی میز بلند شوند. قضیه از این قرار است که وقتی پویراز زودتر از اربیل، از روی میزبلند شد، اربیل عصبانی شد.  اربیل با گذاشتن معشوقش پویراز در آنجا به محل برگزاری بازگشت. پویراز که به دنبال اربیل رفته بود پس از گفتن چیزی، سر میز  را ترک کرد و معشوقش را پشت میز تنها  گذاشت و ادامه بحثشان را در خیابان ادامه دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا