سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

سریال اسم من فرح هست در هیجان انگیزترین قسمتش به پایان می رسد و تماشاگران ماه ها مبهوت خواهند ماند

اخبار مثبتی در مورد اینکه آیا فصل دوم سریال اسم من فرح است وجود خواهد داشت یا خیر. طبق ادعاهای منتشر شده در مطبوعات، این سریال فصل اول را با اپیزود چهاردهم تکمیل خواهد کرد و قرار است در اولین برنامه ریزی، حداقل 26 قسمت روی پرده بماند. اگرچه رتبه بندی سریال کمتر از حد انتظار است، اما در سطحی است که می تواند ادامه یابد.

همکاری انگین آکیورک و دمت اوزدمیر در این سریال داستان پر اکشن خوبی را پیش برد. علاوه بر این، با آشکار شدن برخی حقایق در داستان، علاقه مخاطبان به قسمت‌های بعدی افزایش پیدا می‌کند.

پیش‌بینی می‌شود در نتیجه این علاقه، فروش سریال «اسم من فرح است» در خارج از ترکیه بسیار خوب باشد.

در چنین فضایی، گام به گام به سوی اتمام فصل اول، سیزدهمین قسمت جدید «اسم من فرح است» چهارشنبه ۲۴ می با مخاطبان دیدار می کند و فرح حقیقت پدر و مادرش را برای طاهر توضیح می دهد.

کلمات فرح توضیح می‌دهند که اوضاع چگونه تغییر خواهد کرد: «شما به آنها مدیون نیستید، آنها به شما مدیون هستند، شما باید این را بدانید. آن اراذل و اوباشی که مادر و پدرت را کشتند. هر دو مقصرند زنی که به جای مادرت گذاشتی قاتل مادر واقعی توست.»

فهمیدن این حقیقت توسط طاهر لکسیز در پایان فصل اول و اینکه او به دنبال قاتلان خانواده اش خواهد رفت، یکی از داستان های اصلی فصل دوم سریال خواهد بود.

داستان این سریال که انتظار می‌رود فصل را در چشمگیرترین نقطه به پایان برساند، ماه‌ها باید با کنجکاوی میلیون‌ها بیننده را منتظر بمانند.

سریال «اسم من فرح هست » با داستانی سریع و هیجان انگیزش، یکی از موفق ترین سریال های این فصل را رقم زد. هم با کیفیت بازی‌ بازیگرها و هم با پیشرفت  فیلمنامه، اگر سریال در فصل آینده نتایج بسیار بهتری بگیرد، می‌تواند برای مدت طولانی‌تری روی پرده ماند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا