سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر ترکی

بازیگری جدید به تیم سریال «چشم چران عمارت» اضافه خواهد شد!

سریال چشم چران عمارت که در 37امین قسمت خود به پایان فصل اول می‌رسد، از بازیگر در نقش های اصلی خداحافظی کرد، اکنون ادعا شده که بازیگری جدید به این سریال اضافه خواهد شد.

بازیگر نقش فوات (دوغوکان پولات)که با مرگش با سریال خداحافظی کرد و همچنین بازیگر نقش عمه هاتوچه (شریف سزر) که در پایان فصل این سریال حضور نخواهد داشت، با این وجود یک ادعای دیگری در مورد بازیگر نقش نوه هالیس آقا که در خارج از کشور زندگی می‌کند، مطرح شده است! این نام نقش پسر نوخت ( دختر هالیس آقا) را بازی خواهد کرد!
نام نوه هالیس آقا در این سریال که از شبکه استار تی وی با بازی افرا ساراچ اوغلو، مرت رمضان دمیر و چتین تکیندور پخش شد، اعلام شد. اوکتای اکینچی (Oktay Ekinci) نقش پسر نوخت را بازی خواهد کرد.

اوکتای اکینچی در سال 1999(آکسارای) به دنیا آمده است. آموزش دیده در رشته بدنسازی می‌باشد. او در مسابقه ای به نام «ستاره آینده» خود را ثابت کرد. سرانجام در سریال «مرا بشنو» به ایفای نقش پرداخت. فیلم ها و برنامه های تلویزیونی «Oktay Ekinci» عبارتند از:

◊ در مقابل سرنوشت (ایلیاس، سریال تلویزیونی 2022)

◊ مرا بشنو (مجموعه تلویزیونی 2022)

◊ لکه (کرم، سریال تلویزیونی 2019)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا