سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مایا جاما دست در دست میشل مورونه ستاره فیلم 365 روز نتفلیکس دیده شد.

مایا جاما، بازیگر سریال Love Island و میشل مورونه، بازیگر فیلم 365 روز، در حالی که دست در دست هم و در حالت صمیمی با هم دیده شدند.

مایا جاما ۲۸ ساله  در کلیپی که توسط یکی از طرفداران در TikTok به اشتراک گذاشته شده که او را در حال راه رفتن در کنار میشل نشان می دهد خیره کننده به نظر می رسد.

در همین حال، میشل، 32 ساله، با شلوار مشکی، یک پیراهن سفید ترد و یک دستمال گردن ابریشمی جذاب به نظر می رسید.

با این حال، قبل از اینکه طرفداران حدس بزنند، به نظر می‌رسد که این دو در حال فیلم‌برداری فیلمی با هم هستند، زیرا میشل هم در حال بررسی موها و گریمش دیده شد و یک گروه دوربین در اطراف این زوج دیده شدند.

مایا در رابطه با زندگی عاشقانه اش نسبتاً خصوصی است و به ندرت در مورد شایعاتی که در مورد اینکه با چه کسی رابطه دارد اظهار نظر می کند.

مایا در ماه‌های اخیر وقتش را بین آمریکا و بریتانیا تقسیم می‌کرد، اما بر اساس گزارش‌ها، این زیبای متولد بریستول به دلیل تعهدات کاری‌اش در بریتانیا احساس فشار می‌کرد.

میشل هم از زمانی که در درام 365 روز نتفلیکس در نقش  دان ماسیمو توریچلی به شهرت رسید، حدس و گمان های زیادی در مورد زندگی عاشقانه خود داشت.

زمانی که او در یک شوی مد دولچه و گابانا در سال گذشته با ستاره رئالیتی کلوئه کارداشیان ژست گرفت، این موضوع شایعات را بیش از حد به وجود آورد.این بازیگر که از همسر سابقش روبا ساعده دو پسر دارد، شایعه شد که قرار است با ستاره کارداشیان ها رابطه داشته باشد.

با این حال، به زودی تایید شد که این عکس صحنه سازی شده است و هیچ وابستگی عاشقانه ای بین آنها وجود نداشته است. اعتقاد بر این است که میشل از نوامبر 2022 با موآرا سوریو، 20 ساله، یک اینفلوئنسر  رسانه های اجتماعی و مشاور مالی حرفه ای سوئیسی رابطه دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا