سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

برای مژده اوزمان با شخصیت شعله در سریال شربت زغال اخته، سریالهای تلویزیونی سخت‌تر از آن چیزی هستند که فکر می‌کنید

سریال Kızılcık Şerbeti (شربت زغال اخته)، یکی از موفق ترین سریال های تلویزیونی این فصل، پروژه ای بود که تاثیرش را بر مخاطبان گذاشت. در داستان سریال، شخصیت شعله هم به عنوان شخصیتی جنجالی در سریال مطرح شد.

مژده اوزمان با شخصیت شلعه  وارد یک روند جدید در حرفه اش شد. شخصیت شلعه که بسیاری از طرفداران سریال های تلویزیونی مشتاقانه منتظر صحنه های او هستند، یکی از نام های تعیین کننده سریال شربت زغال اخته در فصل دوم خواهد بود.

بازگشت مژده اوزمان به تلویزیون با این نقش هم باعث اشتراک گذاری کنجکاوی طرفداران او در رسانه های اجتماعی و گوگل شده است. این بازیگر در برنامه ای که در یوتیوب حضور داشت در مورد کنجکاوترین موضوعات در مورد خودش اطلاعاتی ارائه کرد.
او اظهار داشت که در سال 1984 به دنیا آمده و در 38 سالگی است. این بازیگر همچنین توضیح داد که بینی اش نتیجه عمل زیبایی است.

مژده اوزمان با توضیح اینکه اهل اسکی شهیر است اما در استانبول به دنیا آمده، گفت که از دپارتمان روابط عمومی فارغ التحصیل شده است. این بازیگر همچنین عنوان کرد که تاریخ تولدش را روی بدنش خالکوبی کرده است.

مژده اوزمان با اشاره به اینکه بازی در فیلم سینمایی به بازیگر آزادی بیشتری می‌دهد، سخت‌تر بودن سریال‌های تلویزیونی را با این جمله توضیح داد:

«شما در فیلم آزادتر هستید، می‌توانید این کار را با جدیت‌تر انجام دهید، و برای مدت کوتاه‌تری زمان بیشتری را صرف کنید. در سریال فنی تر و سخت تر سریال است. به همین دلیله که فیلم سینمایی لذت‌بخش‌تر است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا