سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

اوزجان دنیز یک ماموریت بسیار ویژه در سریال KIZIL GONCALAR دارد

تیم در اواسط اکتبر گرد هم می آیند تا فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی جدید فاکس تی وی به نام Kızıl Goncalar (غنچه های قرمز) را آغاز کنند. فاروک تورگوت، تهیه کننده سریال Kızılcık Şerbeti (شربت زغال اخته)، بار دیگر یک تضاد فرهنگی را آشکار می کند که عمیقاً مخاطب را تحت تأثیر قرار می دهد.

برخورد دکتری به نام لونت که در خانواده‌ای سکولار و محافظه‌کار بزرگ شده است و شخصیت‌های مریم که در خانواده‌ای بسته و محافظه‌کار در آناتولی شرقی بزرگ شده‌اند، واقعیت دیگری از ترکیه را آشکار خواهد کرد.

این سریال که مرت یازیجی اوغلو نیز در آن حضور دارد، به عنوان بازتابی از کشمکش فرهنگی و سیاسی که ترکیه در آن گرفتار شده است، با پیام های متفاوت خود به صحنه خواهد آمد.

اوزجان دنیز در سریالی که توسط Necati Shahin نوشته شده است، ماموریت بسیار ویژه ای را بر عهده خواهد داشت. در داستانی که در مورد وضعیت پزشکان ترک که تصمیم به رفتن به خارج از ترکیه می کنند صحبت می شود، پیام های مهمی از طریق شخصیت دکتر لونت با بازی اوزجان دنیز داده می شود.

مشخصه که بسیاری از افراد بخش درمان و بهداشت در سال های اخیر ترجیح می دهند به خارج از ترکیه بروند. با انتقاداتی که فضای سیاسی ترکیه باعث این وضعیت شده است، می توان گفت که سریال Kızıl Goncalar یکی از پروژه های مورد بحث فصل جدید خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا