سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جیک جیلنهال قرار بود در فیلم سه گانه بتمن کریستوفر نولان بازی کند

بتمن یکی از برجسته‌ترین ابرقهرمان‌هایی است که در سینما نمایش داده می‌شود، بتمن در طول سال‌ها توسط بازیگران زیادی از جمله مایکل کیتون، وال کیلمر و اخیراً بن افلک و رابرت پتینسون بازی شده است.

در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست «شاد غمگین سردرگم»، دیوید اس. گویر، فیلمنامه‌نویس فاش کرد که قرار بود جیک برای ایفای نقش شخصیت اصلی، با نام مستعار بروس وین، در بتمن  2005، بازی کند.

این نقش به کریستین بیل رسید، اما دیوید گفت که او از جیک به عنوان انتخاب اصلی خودش استفاده کرده است.

او گفت: «تعدادی از افراد بودند که تست بازیگری را انجام دادند و من از جیلنهال دفاع کرده بودم. منظورم اینه که جیلنهال شگفت‌انگیز است، کریستین بیل هم شگفت‌انگیز است، پس چه کسی چه می‌داند.۰»

دیوید همچنین تأیید کرد که او معتقد است فیلمی از جیک در حال پوشیدن کت و شلوار بتمن در طول یک تست وجود دارد.

جیک علیرغم اینکه نقش بتمن را از دست داد، در اولین فیلم ابرقهرمانی خود در سال 2019 ظاهر شد و در فیلم «Spider-Man: Far From Home» نقش شخصیت شرور Mysterio را بازی کرد.

دیوید همچنین خاطرنشان کرد که یکی از مدیران برادران وارنر به لئوناردو دی کاپریو برای بازی در نقش ریدلر  در دنباله ای بر شوالیه تاریکی در سال 2010 ضمانت کرده است. با این حال، دیوید توضیح داد: «این روشی نیست که ما کار می کنیم و فیلم ها حول یک داستان یا موضوع می چرخند تا یک شخصیت شرور.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا