سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

یک نگرش بسیار مثبت برای افرا ساراچوغلو که باید از شخصیت سیران بیاموزد

افرا ساراچ اوغلو بازیگر سرشناس این روزها با شخصیت سیران که در سریال «Yalı Çapkını» (پسر طلایی) ایفای نقش می کند در دستور کار قرار گرفته است و با ظاهر جذابش در مراسمی که شرکت کرد در میان بازیگران زن مطرح در شبکه های اجتماعی قرار دارد.

وقتی به وضعیت سال گذشته تا امسال نگاه می کنیم، باید پذیرفت که افرا ساراچ اوغلو هم در مطبوعات و هم در شبکه های اجتماعی در دستور کار بوده است. سریال  پسر طلایی سکوی پرشی عالی برای حرفه این بازیگر جوان بود.

افرا ساراچ اوغلو که به لطف شخصیت سیران کنترل خشم را آموخته است، بنابراین بازتاب های مثبت دیدن زندگی از منظری متفاوت را برای مدتی تجربه می کند، حتی اگر نقشش تمام شود.افرا ساراچ اوغلو با بیان اینکه از تغییر موهایش لذت می برد و از دیدنش در تصاویر متفاوت خوشحاله، پیام های زیر را درباره این سریال داد:

«سریال «Yalı Çapkınıis» مثل همیشه اوقات خوبی را سپری می کند. من تیم را خیلی دوست دارم. من همه را یکی یکی خیلی دوست دارم. با بازیگران هم خیلی خوب کنار می آییم. ما فیلمبرداری خود را به شیوه ای بسیار لذت بخش ادامه می دهیم. احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که در این پروژه هستم. از سیران یاد گرفتم که کمی بیشتر عصبانیتم را کنترل کنم. کمی از کنترل خارج شده بودم. سیران این را به من یاد داد. او به من یاد داد که آرام تر باشم و نگران نباشم. من شخصیت سیران را خیلی دوست دارم. امیدوارم فصل‌های بعدی ادامه داشته باشد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا