سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

سریال شربت زغال اخته از سریال پسر طلایی پیشی گرفت

سریال «Kızılcık Şerbeti» (شربت زغال اخته) و «Yalı Çapkını» (پسر طلایی) از سال گذشته در رقابت های جمعه رقابت بسیار خوبی داشتند.

زمانی که رقابت برای اولین بار شروع شد، سریال پسر طلایی برتری آشکاری  داشت. با وجود اینکه سریال شربت زغال اخته برای مدتی در رتبه بندی فصل گذشته پیش بود، اما شاهد بودیم که سریال پسر طلایی در طول فصل همچنان در صدر قرار دارد.

با این حال، این وضعیت در طول فصل دوم بسیار تغییر کرد. دلیل این امر قدرت داستان است. سریال پسر طلایی در فصل اول در جایی قرار داشت که داستان هر هفته با غافلگیری بینندگان را شگفت زده می کرد. در فصل دوم، محیطی کاملاً جدید در سریال با تغییراتی عالی و شخصیت های جدید ایجاد شد، اما این موضوع تأثیر منفی بر روی مخاطب گذاشت.

اگرچه اقدامات بعدی برای قوی کردن داستان انجام شد، اما مخاطبی که فرار کرد دیگر برنگشت. به همین دلیل، سریال پسر طلایی اکنون باید در همه گروه های مخاطب به رتبه دوم بسنده کند.

سریال شربت زغال اخته اکنون در رقابت های جمعه در تمامی گروه های مخاطب به خوبی از رقیبش جلوتر است. در واقع، این واقعیت که رتبه‌بندی‌های دو رقمی همچنان در گروه‌های AB و ABC1 به دست می‌آیند، بار دیگر نشان می‌دهد که حمایت هر هفته از پروژه چقدر قوی است.

سریال شربت زغال اخته محصول شو تی وی با بازی باریش کیلیچ، اوریم آلاسیا، ستار تانریوگن، سیلا تورکوغلو، سیبل تاشچی اوغلو، دوگوکان گونگور، موجد اویگز و موجید اوغز. اکنون در نقطه‌ای قرار دارد که قدرتش را به رخ می کشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا