سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

برای جان یامان سریال ایتالیایی VIOLA COME IL MARE نشان دهنده یک شروع جدید شغلی است

جان یامان با وجود اینکه پروژه هایی که در ترکیه در آنها بازی کرد بسیار پرطرفدار بود و با این نقش ها توانست خودش را ارتقا دهد، اما باید اعتراف کرد که یک ماجراجویی حرفه ای کاملاً جدید برای او در ایتالیا آغاز شد.

جان یامان که در سال 1989 در استانبول به دنیا آمد و از مزیت آموزش زبان در دبیرستان ایتالیایی استفاده می‌کند، اکنون به یک سفر شغلی جدید در ایتالیا ادامه می‌دهد.

یامان در طول مسیر حرفه ای اش که در سال 2014 با نقش Bedir در سریال تلویزیونی «دلدادگی»  شروع شد، همیشه درگیر پروژه های خوبی بوده است.

مجموعه های تلویزیونی عشق و لجبازی، کدوممون عاشق نشدیم، ماه کامل و عطر عشق  به این بازیگر کمک کردند تا یک قدم جلوتر در مسیر حرفه ای خود بردارد.

البته باید به نقش سریال «Erkenci Kuş» ( عطر عشق) در پخش در سرتاسر دنیا و نقش جان یامان در تاثیرگذاری بر چنین مخاطبانی اشاره کرد.

جان یامان که آخرین بار در سال 2020 با سریال Bay Yanlış در تلویزیون ترکیه تماشا کردیم، اکنون در دنیایی کاملا متفاوت است. این بازیگر که در 3 سال گذشته جایگاه مهمی در ایتالیا به دست آورده است، اکنون به سرعت در حال پیشرفت به سمت تبدیل شدن به بخشی از سریال های تلویزیونی و صنعت سینمای ایتالیا است.

همچنین می توان گفت که با سریال پلیسی «Viola Come il Mare»، جان یامان نقشی متفاوت در کارنامه کاری خود در ایتالیا داشت، نقشی که از سادگی بیان در سریال های ترکی فاصله گرفت.

اینکه این سریال در ریتینگ امتیازات بسیار خوبی کسب کرد و مخاطبان زیادی را تحت تاثیر قرار داد به عنوان موفقیت دیگری برای این بازیگر ثبت شد. شاهد بودیم که فرانچسکا چیلمی بازیگر ایتالیایی و  یامان در سریال Viola Come il Mare هارمونی بسیار خوبی داشتند.

گفتنی است این بازیگر در حال آماده سازی برای سریال ایتالیایی جدید به نام «ساندوکان» هم هست که دو ساله آماده سازی آن را آغاز کرده و با صحنه های مبارزه اش جلب توجه می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا