سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

بوراک یوروک در کاراکتر فیسیر روانپزشک آنقدر موفق است که به انتقادها با پختگی پاسخ می دهد

بوراک یوروک به عنوان یکی از استعدادهای جوان برجسته دوره اخیر دیده می شود.

بوراک یوروک در پروژه سریال تلویزیونی جدیدی به نام Taş Kağıt Makas حضور دارد.این بازیگر که شخصیت بسیار متفاوتی به نام فیسیر را با موفقیت به تصویر کشیده است، طرفدارانش را راضی کرده است. علاقه طرفداران در شبکه های اجتماعی که می گویند او در نقش یک روانپزشک خیلی موفقه نشان می دهد که تجربه جدید بوراک یوروک نتایج مهمی به همراه دارد.

هنوز مشخص نیست که آیا فصل دوم سریال Taş Kağıt Makas وجود خواهد داشت یا خیر. بوراک یوروک در رابطه با این موضوع گفت: خیلی خوب، همه چیز خوبه، خبری از فصل نیست، نمی توانم چیزی بگویم.

بوراک یوروک با یادآوری اینکه درباره این شخصیت زیاد صحبت شده است، درباره انتقادات این چنینی صحبت کرد:

این طبیعیه که از شما انتقاد شود. ما باید بدی ها را بشناسیم و در مورد آن صحبت کنیم، این چیز خوبیه. این آزادی بیانه. من نقش یک مرد بد را بازی می کنم، هیچ چیز غیرطبیعی در انجام بدی وجود ندارد. او برای من مردی بسیار دور است، بنابراین من به او توهین نمی‌کنم. من به ارزش خودم پی بردم، فهمیدم که چه آدم خوبی با این شخصیت هستم.

بوراک یوروک با بیان اینکه از هیچ شخصیتی الهام نمی گیرد و بدش نمی آید که با برخی از همکارانش مقایسه شود، افزود که سخت کار کرده و از مردم انتظار دارد که عینی باشند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا