سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار اجتماعیاخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیوناخبار سینمااخبار فرهنگی و هنریاخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیسینمای جهان

جدایی«کریس هیوز»”Chris Hughes” و «اُلیویا آتوود»”Olivia Atwood”

«کریس هیوز»”Chris Hughes” و «اُلیویا آتوود»”Olivia Atwood” از همدیگر جداشده‌اند ، اما کسی هم هست که بخاطرش غافلگیر شده باشه ؟

زوج ِ «جزیره‌ی عشق»”Love Island” ، تا حدی رابطه‌ی پر همهمه‌ای در برنامه داشتند ، و در حال حاضر گزارش شده است که بعد از اینکه زن جذاب مو بور نزدیک دوست پسر سابقش ، بازیکن «بلک بِرن رُوِرز»”Blackburn Rovers”، «بِرَدلی داک»”Bradley Dack” در شبی که با یکدیگر بیرون رفته بودند ، دیده شد ، آنها هر کدام راه جداگانه‌ی خویش را پیش گرفته‌اند .

منبعی به «سان آنلاین»”The Sun Online” گفت :
« کریس هیوز”Chris Hughes” به دوست نزدیکش گفته است که همه چیز تمام شده است .»

«کریس هیوز “Chris Hughes” بخاطر دیدن «اُلیویا آتوود»”Olivia Atwood”
در کنار یک نفر دیگه ، خشمگین هستش و قلبش شکسته است .
این واضح است که آنها چیزی بیشتر از یک دوست و رفیق هستند ، بنابراین «کریس هیوز» “Chris Hughes” رابطه‌اش را با
«اُلیویا آتوود»”Olivia Atwood”تمام کرد .»

با اینکه طرفداران «جزیره‌ی عشق»”Love Island” مشکوک شده بودند ،
جدایی هیچ تردیدی برای ایجاد شوک برای دوستان و خانواده هایشان بوجود نمی آورد بخاطر اینکه تنها چند روز پیش آنها داشتند راجع به شروع یک زندگی جدید و ازدواج کردن با یکدیگر صحبت می‌کردند .

در صحبتی با مجله‌ی «باشه!»”!OK” ، «اُلیویا آتوود»”Olivia Atwood” گفت :
«دفعه‌ی اولی که «کریس هیوز»”Chris Hughes” به خانه‌ی من آمد و من را ملاقات کرد ، گفت :« این خیلی خوبه ، من فکر میکنم که بخوام اینجا زندگی کنم.
«کریس هیوز»”Chris Hughes” از من خواست که بهش یک کلید بدم .»

«کریس هیوز»”Chris Hughes” اضافه کرد :« تو از من پرسیدی که کلید میخواهم یا نه . برای من فرقی نمی‌کرد که بهم یک کلید بدی ، من فکر کردم که وقتی که تو به خونه‌ات اسباب کشی کردی بهت کلید داده شده و و آن تنها کسی هست که میتوانستی داشته باشی . با این حال این موضوع اتفاق افتاده و ما با همدیگه اسباب کشی کردیم و بعد هم ازدواج کردیم .»

و مرد جذاب بیست و شش ساله اخیراً راجع به اینکه چطور میخواهد پیشنهاد ازدواج دهد ، فکر کرده است .

«کریس هیوز»”Chris Hughes” توضیح داد :« من تا حدی قدیمی فکر می‌کنم و یک عاشق رومانتیک واقعی هستم ، بنابراین این خیلی سنتی خواهد شد . زمانی که ما بله‌ی ازدواج را بگوییم ، یک جشن بزرگ و همینطور ترقه و فشفشه های زیاد خواهد بود .»

«اُلیویا آتوود» “Olivia Atwood” اضافه کرد :« ما به طور حتم قبل از اینکه
بچه دار شویم با همدیگر ازدواج خواهیم کرد ، ولی در حال حاظر اولویت ما کار و یافتن راهی برای وقت گذراندن تا آنجایی که ممکنه با همدیگر است .»

اما «کریس هیوز»”Chris Hughes” اخیراً به زیبای بیست و چهار ساله گفته است که اون میخواهد که سه فرزند داشته باشد .

«کریس هیوز»”Chris Hughes” گفت :« ما راجع به این موضوع صحبت کرده‌ایم و توافق کردیم که میخواهیم سه فرزند داشته باشیم ، ولی این مورد در زمانی نزدیک به حال اتفاق نخواهد افتاد . بگذارید دو سال بگذره و بعد ما می‌بینیم که چه اتفاقی می‌افتد .»

14073199_1812372105648676_1980792191_n13534530_504684346395576_364834664_nchris-hughes-loose-women-1501751104images (1)images

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا