سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
گالریمطالب جالب

۴۷۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای عکس خاص آقای انیشتین!/تصویر اصلی را ببینید

 یکی از مهمترین و متفاوت ترین عکسهای مربوط به آلبرت انیشتین به ارزش 125 هزار دلار به فروش رسید.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سیناپرس،تصاویر زیادی از آلبرت انیشتین در سراسر دنیا وجود دارد اما یکی از عجیب ترین و ماندگارترین آنها تصویری است که در آن برنده جایزه نوبل زبان خود را از دهان خارج کرده و به دوربین عکاس خیره شده است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سیناپرس،این تصویر در بسیاری از نقاط جهان در دسترس مردم بوده و حتی بسیاری نیز آن را در محل کار و زندگی خود به دیوار آویزان کرده اند اما حالا خبر می رسد که نسخه اصلی این عکس به قیمت خیره کننده 125 هزار دلار به فروش رسیده است.

این عکس در حراجی نیت دی ساندرز واقع در لس انجلس توسط شخصی خریداری شده که هویت آن فاش نشده است.

عکسی که در آن انیشتین زبانش را از دهان خارج کرده پس از مهمانی هفتادمین سالگرد تولدش در دانشگاه پرینستون یعنی در 14 مارس سال 1951 گرفته شده است.

همانطور که تصویر گویای همه چیز است این نابغه فیزیک درحالی که به عکاسان و دوربینشان نگاه می کند زبان خود را از دهان خارج می کند. آرتور ساس عکاسی است که این شانس را داشت تا در این لحظه تاریخی عکس مورد نظر را ثبت کند.

جالب اینجاست که انیشتین خود یکی از طرفداران این عکس بوده و از UPI که آرتور ساس برای آن کار می کرده خواسته بود که 9 نسخه چاپی از آن داشته باشد تا بتواند به عنوان کارت پستال استفاده کند. اکثر این تصاویر به این منظور که تنها صورت انیشتین مشخص شود بریده شده بود اما تصویری که حالا به یک خریدار ناشناس فروخته شده به عنوان نسخه دست نخورده محسوب می شود.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-08-05 15:32:49Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا