سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکی

تارکان (tarkan) به جراح اجدا پکان (ajda pekkan) می رود.

 به گزارش نسیم ورد:تارکان(tarkan) قراره به کیلینک خیلی مشهور که اجدا پکان (ajda pekkan) میره , بره و سلول هاشو تازه کنه و جوان تر بشه.
تارکان(tarkan) قراره به ایسویچره بره و در یکی از کیلینک های فوق العاده و مشهور سلول هاشو جدید کنه و جوان بشه قبلا اجدا پکان (ajda pekkan) هم به این کیلینیک رفته بود و سلول هاشو جدید کرده بود و جوان تر شده بود.یک هفته طول کشیده بود این جراحی و اجدا پکان (ajda pekkan) به این جراحی 140 میلیون لیرا داده بود. وقتی برگشت جوانی و زیبایی اش تارکان(tarkan) را نیز جلب خودش کرده بود.

tarkan-ajda-120631DW


مگاستار(megastar)به اجدا پکان (ajda pekkan) زنگ زده و از اجدا پکان راجب راز جوانی آن رو  پرسیده بود.اجدا پکان (ajda pekkan) اسم کیلینیک رو به تارکان داده بود . تارکان(tarkan)الان قراره به cenevre بره.
این روزها تارکان(tarkan) با همسرش پینار توتاوعلو(pinar tevetoglu)در ویلای جدیداش که در المان خریده استراحت میکنه مگاستار(megastar) قراره اخر هفته به کیلینیک بره و سه روز در اونجا بمونه.

tarkan-ajda-120812TE


مگاستار(megastar) همان جراحی را خواهد کرد اجدا پکان(ajda pekkan)،جنیفر لوپز(jennifer lopez),هلن میرن(helen mirren), مایکل اوباما(michelle obama),نیز کرد همان جراحی تازه سازی پوست و سلول.
مگاستار تارکان(megastar tarkan) قراره پنج کنسرت اش را که در روز های 6, 8 ,9 ,11 12 شهریور داره , جوان شده اجرا کنه .

عکس های از تارکان tarkan :

برای مشاهده عکس ها در سایز اصلی روی ان ها کلیک کنید .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا