سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار اجتماعیاخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیوناخبار سینمااخبار فرهنگی و هنریاخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیسینمای جهان

کتی پرایس ‘Katie Price’به خاطر خیانت ازشوهرش طلاق میگیرد

کتی پرایس ‘Katie Price’ بعد از اینکه متوجه خیانت همسرش ‘Kieran Hayler’ به مدت یکسال همراه با پرستار بچه اش شد ، تصمیم به طلاق گرفت.
این مدل پر زرق و برق کیتی پرایس ‘ Katie Price’ قبلا هم در سال ۲۰۱۴ از خیانت شوهرش با دو تا از صمیمی ترین دوست هایش متوجه شده بود که بالاخره او را بخشید.

اما اینبار کیتی پرایس ‘Katie Price’ با شنیدن این خبر بسیار ویران شد.

در مصاحبه ای که با کیتی پرایس ‘Katie Price’ انجام شده اون توضیح داده که ایمیل های متعددی بین همسر او و پرستار نیکی برون رد و بدل شده است.

 

همچنین کتی پرایس ‘Katie Price’ اضافه کرد که شوهرم ‘Kieran Hayler’ به من گفته که به مدت یکسال با اون زن رابطه داشتند.

آنها در تمام جای خونه با هم رابطه برقرار کردن ، آنها حتی اینکار رو در تخت مشترک مون و حتی در حمام بچه ها هم انجام دادند.

 

کتی پرایس ‘Katie Price’ توضیح داد که :

«وقتی که من از شوهرم در این باره پرسیدم اول کلا همه چیز رو انکار کرد ، اما بعد بالاخره اعتراف کرد. من اون موقع به شدت گریه میکردم و از اون پرسیدم ،تو چطوری تونستی دوباره این بلا رو سر من بیاری؟؟! »

 

این ستاره کتی پرایس ‘Katie Price’ بعد از انتشار این خبر چند تا استیکر قلب شکسته در صفحه ی خودش به اشتراک گذاشت.

در هر صورت ازدواج کتی پرایس’Katie Price’ با ‘Kieran Hayler’ که از سال ۲۰۱۳ صورت گرفته بود ، سومین ازدواج ناموفق او به حساب می آید.

قبل از اون کتی پرایس ‘Katie Price’ از سال ۲۰۰۵ تا سال ۲۰۰۹ با پیتر آندره ‘Peter Andre’ و همچنین از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۲ با الکس رید ‘Alex Reid’ ازدواج کرده بود.

پنج فرزند حاصل سه ازدواج کتی پرایس ‘Katie Price’ به حساب می آید.

دو فرزند این مدل معروف حاصل ازدواج مشترک با ‘Kieran Hayler’ و دو تا از پیتر آندره ‘Peter Andre’ و یک فرزند از رابطه با ‘Dwight Yorker ‘ دارد.

جزئیات بیشتر از طلاق و نظرات مختلف و چیزهای دیگر در تاریخ دیگری اعلام می شود.

 

Katie-Price-attends-the-Kiss-FM-Haunted-House-Party9Loose-Women-Katie-Price-alcohol-video-Harvey-764357635087754katie pricekatie-pKatie-Price-Big-Brother-Bit-On-The-Side-single-I-Got-U-viewers-slammed-978757Katie-Price (1)katiepricelandscape-1453475587-katie-price-loose-women-january-22Katie-Price958f80f039618e52c3d2d12fed620ef7a2ec6232d34f08d567f254a1c5c9b534

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا