سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکی

بعد از مرگ وطن شاشماز ( vatan şaşmaz ) ، پیام سه نقطه پینار آلتوعن ( pinar altuĝ ) !

به گزارش نسیم ورد : وطن شاشماز ( vatan şaşmaz ) یکی از مجری های معروف و مشهور ترکیه بود که ۵ شهریور ساعت ۱۹:۰۰ تو هتلی ۵ ستاره ای در بشیکتاش توسط دوست دختر قبلیش فیلیز به قتل رسید . فیلیز مانکن معروف ، وطن شاشماز ( vatan şaşmaz ) رو با شلیک ۴ گلوله از پشت او را به قتل رسانید و بعد از اینکار یک گوله به سر خود شلیک و خودکشی کرد .

 

27824_637131

 

باید گفت همسر وطن شاشماز ( vatan şaşmaz ) ۴ ماهه حامله بود و گفته میشه یک روز قبل مرگ وطن شاشماز جنسیت فرزندش رو فهمیده بود .تهیه کننده و منشی پُلات یاعچی polat yaĝçi , در مورد جزئیات مراسم خاکسپاری وطن شاشماز ( vatan şaşmaz ) با مردم در میان گذاشت . دایی وطن شاشماز ( vatan şaşmaz ) ، مِتِ یلماز mete yilmaz گفت ، خواهر زاده من قربانی یه بیمار روانی شد .

پینار آلتوعن ( pinar altuĝ ) یکی از همکارهای قدیمی وطن شاشماز vatan şaşmaz می باشد که در سریال بچه ها نشنون cucuklar duymasin با هم همبازی شده بودن و با هم دوست های قدیمی بودن . پینار آلتوعن ( pinar altuĝ ) بعد از شنیدن خبر مرگ وطن شاشماز vatan şaşmaz, خیلی متعجب و ناراحت شده و ندونسته چه طوری این ناراحتی رو از حساب اینستا نشون بده . پینار آلتوعن ( pinar altuĝ ) به خاطر این غم ناگوار از حساب اینستاش پیامی به اشتراک گذاشت و این پیام تعجب خیلی ها رو به خودش جلب کرد .

 

27823_637116

 

پینار آلتوعن ( pinar altuĝ ) یک عکس خندان از وطن شاشماز vatan şaşmaz در حساب اینستاش به اشتراک گذاشت و کنار این عکس برای کامنت ، فقط سه تا نقطه … گذاشت . ! و این سه نقطه تعجب خیلی ها رو به خودش جلب کرد .

 

27823_637117

 

باید به اطلاع رسانید جنازه وطن شاشماز رو به خانواده اش تحویل دادن و امروز به خاک سپرده شد . پینار آلتوعن ( pinar altuĝ ) و بیشتر همکارهاشون هم در این مراسم حضور داشتن و به خاطر از دست دادن وطن خیلی ناراحت بودن و گریه کردن و برای اخرین بار از او خداحافظی کردن .

عکس های از مراسم خاکسپاری وطن شاشماز . و عکس های پینار آلتوعن ( pinar altuĝ ) در مراسم خاکسپاری وطن شاشماز . برای مشاهده عکس ها در سایز اصلی روی ان ها کلیک کنید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا