سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار اجتماعیاخبار رسانه خارجیاخبار سینمااخبار فرهنگی و هنریاخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار موسیقیسینمای جهان

U2 یو ۲ و Ed Sheeran اد شیران و دلایل لغو کنسرتشان….!؟

‌”U2″ یو ۲ و اِد شیران”Ed Sheeran” برنامه ها را به دلیل ترس امنیتی لغو کردند!

U2 یو۲ و اد شیران”Ed Sheeran” مجبور شدند که کنسرت خود را در خیابان لوییس”St. Louis”، در میزوری “Missouri” ، ایالات متحده آمریکا “USA” لغو کنند . به دلیل اینکه پلیس و کارکنان امنیتی کارکنان را به اعتراضاتی که در سرتاسر شهر در حال رخ دادن هستند منحرف شده‌اند .

به دلیل حکم برائت افسر پلیس سابق سفید پوست ،
جیسون استاکلی “Jason Stockley” ، بخاطر قتل عمدی
آنتونی لامار اسمیت “Anthony Lamar Smith” که سیاه پوست می‌باشد ، مورد اتهام است ؛ مردم عصبانی هستند .

در بیانیه‌ای که در امتداد اجرای یو۲”U2” و اِد شیران”Ed Sheeran” صبح شنبه داده شد ، یو۲”U2″ گفت :« ما نمی‌توانیم با وجدانی شایسته ریسک اینکه امنیت طرفداران خود را با اجرای کنسرت امشب به خطر بیاندازیم را قبول کنیم . به همان مقداری که ما برای لغو اجرا پشیمانی داریم ، حس می‌کنیم که این تنها مسیر حرکت قابل قبول در محیط و شرایط جاری می‌باشد .»

و بونو”Bono” گفته‌ی جونیور مارتین لوتر کینگ”Martin Luther King Jr”
(*وقتی جونیور”Jr” پس از اسم مردی می‌آید به این معناست که او با پدرش نامی مشابه دارد .) را از اینستاگرام نقل کرد که نوشته بود :« من خودم را با خواندن سخنرانی دکتر کینگ “Dr King” از
«کلیسای جامع بین المللی» “the National Cathedral” پیدا کردم ، و از خودم می‌پرسم آیا مربوط به سال ۱۹۶۸ یا سال ۲۰۱۷ است ؟»

« پیشرفت بشریت هرگز در چرخ های ضرورت رخ نداده است … ما آمده‌ایم تا از آمریکا”America” درخواست کنیم تا درمورد تعهد بزرگی که سال ها قبل امضا شد صادق باشد . و ما آمده‌ایم تا متعهد شویم تا عملی چشمگیر و بدون خشنونت انجام دهیم ، تا توجه ها را به سمت جدایی که بین تعهد و انجام وجود دارد جلب کنیم ؛ تا نادیده ها را قابل دیدن کنیم .»

یو۲”U2″ طبق برنامه قرار بود که «منزلگاه»”The Dome” را در
«مرکز آمریکا»”America’s Center” اجرا کند ، در حالی که خواننده و
موسیقی نویس اِد شیران “Ed Sheeran” قرار بود اجرایی با فروش
تمام بلیت هایش در «مرکز اسکاترد»”Scottrade Center” داشته باشد .

در بیانیه‌ای از «ملیت زنده»”Live Nation” ، برگزار کننده‌ی کنسرت یو۲”U2” گفت :« ما توسط اداره‌ی پلیس خیابان لوییس”St Louis” مطلع شدیم که آن ها در موقعیتی نیستند که بتوانند استاندارد یک حفاظت را برای مخاطبان ما ، همانطوری که برای رخدادی در این وسعت انتظار می‌رود ، فراهم کنند .

« ما همینطور مطلع شدیم که کارکنان امنیت جمعیت محلی در ظرفیت تمام خود نبود .»

افسر پلیس سابق برای قتل عمدی اسمیت”Smith” در تیراندازی بی‌رحمانه‌ی سال ۲۰۱۱ و همچنین در اتهام در مورد در زمین پنهان کردن اسلحه در صحنه گناهکار شناخته نشد و ادعای دفاع از خود را داشت .

در پی قضاوتی که انجام شد ، معترضان در سراسر شهر جمع شدند اما معترضان در شب دست به خشونت زدند که ۹ افسر پلیس توسط سنگ هایی که به طرفشان پرت شد ، مجروح شدند . بیش از سی و دو نفر از معترضان دستگیر شدند .

 

U2U2U2U2U2U2U2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا