سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

بازگشت Emma Roberts به سریال American Horror Story

هفته گذشته Ryan Murphy اعلام کرد که قسمت بعد American Horror Story کراس‌اُوری از فصل اول Murder House  و فصل سوم Coven خواهد بود. ستارگانی مانند Sarah Paulson، Evan Peters و Kathy Bates  همگی قرار است به این فیلم برگردند و به نظر می رسد که Emma Roberts هم نقش خود در سریال Coven به عنوان Madison Montgomery را دوباره ایفا خواهد کرد.

emma-roberts-american-horror-story-coven

Roberts در جریان آخرین سریال ساخته Ryan Murphy به نام Pose  ویدئوی کوتاهی را در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: «سورپرایز شدید؟ شرط می بندم پیش خودتان فکر می کردید این عکس مال آخرین نقش من است.» براساس لباس های تیره ای که در تصویر دیده می شد بسیار واضح بود که او قرار است در نقش شخصیت مرموز و بداخلاق Madison بازی کند.

Madison در طول سریال Coven نه یکبار که دو بار مرده بود. بکبار Fiona  گلوی او را بریده بود و توسط Misty Day  دوباره زنده شد. دومین بار هم به وسیله (Evan Peters) خفه شده بود. گفته شده که عوامل سریال راهی برای برگرداندن دوباره او به فصل ۸ سریال پیدا خواهند کرد.

بعد از آنکه Roberts  ویدئویی را پست کرد بین او و Murphy  توئیت های جالبی ردوبدل شد که درباره بخش هایی از سریال متلک هایی را بهم پرانده بودند. Murphy  همچنین در جواب توئیتی که پرسیده بودند آیا بازیگر زن سریال Coven در فصل ۸ هم خواهد بود یا نه؟ این گونه جواب داده بود که: « از همه ساحره ها خواسته شده است که به این فصل برگردند.» البته او بلافاصله توئیتش را پاک کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا