سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

سریال «سفیدپوست های عزیز» تا فصل سوم تمدید شد

شبکه نتفلیکس از ادامه ساخت سریال «سفیدپوست های عزیز» خبر داده است. تاکنون بیست قسمت از این درام کمدی هجوآمیز در قالب دو فصل در دسترس کاربران پلتفرم آنلاین نتفلیکس قرار گرفته است.

DEAR WHITE PEOPLE
DEAR WHITE PEOPLE

جاستین سیمین خالق اصلی این سریال است که ماجراهایش با محوریت مسائل نژادی، طبقاتی و جنسیتی در فضای دانشگاهی می گذرد و سال آینده، با ده قسمت جدید به نتفلیکس بر می‌گردد.

سیمین این سریال تلویزیونی را بر اساس اولین فیلم بلندی که ساخت، با همکاری نتفلیکس مقابل دوربین برده است. نسخه سینمایی «سفیدپوست‌های عزیز» (Dear White People) اولین بار سال 2014 در جشنواره فیلم مستقل ساندنس به نمایش درآمد و موفق به دریافت جایزه ویژه هیات داوران در بخش فیلم‌های درام امریکایی شد.

کل قسمت‌های فصل دوم «سفیدپوست‌های عزیز» از چهارم ماه مه در دسترس کاربران نتفلیکس قرار گرفته است. این سریال اقتباسی در سال 2017 در رشته بهترین سریال بلند نامزد دریافت جایزه فیلم مستقل گاتام شد.

بری جنکینز کارگردان فیلم مستقل «مهتاب» که جایزه اسکار بهترین فیلم 2016 را برد، قسمت پنجم فصل اول محصول نتفلیکس را کارگردانی کرده است. بیش‌تر قسمت‌های این سریال به کارگردانی خود سیمین مقابل دوربین رفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا