سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

کنایه امیرفضلی به گرانی!

برنامه «خندوانه» جمعه شب در حالی روی آنتن رفت که ارژنگ امیرفضلی این بار درباره گرانی صحبت کرد و معترضانه در این باره با رامبد جوان بحث کرد. گرچه او مانند هفته های گذشته انتقاد تند و تیزی نداشت و گویا تذکراتی دریافت کرده بود که سعی می کرد به نوعی در این باره اعتراضش را بیان کند که به کسی و یا نهادی برنخورد.

ارژنگ-امیرفضلی
از این رو زمانی که کامبیز دیرباز مهمان این برنامه شد، امیرفضلی روی سخنش را به سمت سلبریتی ها برگرداند و اظهار داشت که پول ها در جیب بازیگران می رود!
او با اشاره به این موضوع در کنار گرانی کالاها و اقلام مورد نیاز مردم گویا سعی داشت هم به نعل بزند و هم به میخ. او با بیان چنین مطلبی هم می خواست این موضوع را مطرح کند که بازیگران درآمد چندانی ندارند و مانند مردم با مشکلات اقتصادی روبرو هستند و هم کنایه ای هم به موضوعی که مدتی است در بین کاربران فضای مجازی و در رسانه ها درباره مسدود شدن حساب های عده ای از بازیگران مطرح شده، زده باشد. چون مدتی پیش درباره کمک های مردمی به زلزله زدگان و سلبریتی هایی که در این زمینه شماره حساب داده بودند، حواشی ای به وجود آمده بود که البته خیلی زود هم فراموش شد!
با این حال امیرفضلی که در «خندوانه» خود را به عنوان نماینده مردم معرفی می کند، با بیان مشکلات اقتصادی و سیاسی و اجتماعی سعی در جلب نظر مخاطبان این برنامه دارد که البته تا حدودی هم توانسته موفق عمل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا