سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار حوادثپیشخوان ترکیه

سانحه مرگبار قطار در ترکیه

حادثه خروج یک قطار مسافربری از ریل در ترکیه دست کم بیست و چهار کشته و ۱۲۴ مصدوم برجای گذاشته است.

بر اساس جدیدترین آمار ارائه شده از سوی معاون نخست وزیر این کشور بیست و چهار نفر در جریان این حادثه جان باخته اند در حالیکه منابع وزارت بهداشت ترکیه پیشتر از کشته شدن ۱۰ نفر خبر داده بودند.

وزارت حمل و نقل ترکیه مجموع مسافران این قطار را ۳۶۲ نفر اعلام کرد که در شمال غربی ترکیه به دلیل بارش شدید باران از ریل خارج شده است.

به گزارش رسانه های ترکیه ۳۳۸ تن از مسافران قطار پس از وقوع حادثه به بیمارستان منتقل شدند که از میان آنها ۱۲۴ نفر برای ادامه درمان و مداوای جراحات وارده در مرکز درمانی نگه داشه شدند.

فرماندار تکیرداغ، شهر نزدیک مکان بروز سانحه نیز تاکید کرده با حضور به موقع آمبولانس‌ها و بالگردها اکثر صدمه دیدگان این حادثه به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

880x495_cmsv2_d7fa8cad-8e83-58ae-bc2d-390a6ebc988c-3207884

 

دفتر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه نیز خبر داده که او ضمن دریافت اخبار و دلایل بروز این سانحه خطاب به بازماندگان فوت‌شدگان این حادثه پیام تسلیت ارسال کرده است.

بنعلی یلدریم، نخست وزیر ترکیه با ارسال پیامی از بروز این سانحه که به کشته شدن ۱۰ شهروند این کشور منجر شده، ابراز تاسف کرد.

شهر تکیرداغ که حدود ۱۵۰ هزار سکنه دارد و در ۱۲۰ کیلومتری غرب استانبول قرار دارد.

808x535_cmsv2_82e0fa31-989a-5071-bed4-d7aab1cf7967-3207884

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا