سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار بین المللاخبار حوادث

حمله مسلحانه به یک مرکز پلیس در سامراء

2326131

یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین عراق از حمله مسلحانه به یک مرکز پلیس در شرق سامراء و محاصره دو تروریست انتحاری توسط نیروهای امنیتی خبر داد.

این منبع بدون ذکر جزئیات بیشتر اعلام کرد که نیروهای امنیتی دو تروریست انتحاری را در پی حمله مسلحانه به مرکز پلیس المتوکل در شرق سامراء محاصره کرده اند.

در همین حال فرماندهی عملیات سامراء از برقراری مقررات منع آمد و رفت در شهر سامراء خبر داد. این فرماندهی طی بیانیه کوتاهی اعلام کرد که در شهر سامراء واقع در ۴۰ کیلومتری جنوب تکریت منع آمد و رفت اعمال شده است.

از سوی دیگر «عماد الزهیری» فرمانده عملیات سامراء اعلام کرد که نیروهای عراقی دو تروریست انتحاری را کشته و کنترل اوضاع را به دست گرفته اند.

یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین عراق همچنین از انفجار انتحاری که یک پست ایست و بازرسی در جاده سامراء-بغداد را هدف قرار داده بود خبر داد.

این منبع اعلام کرد که تروریستی انتحاری که کمربند انفجاری بر تن داشت شامگاه دوشنبه یک پست بازرسی نیروهای عشایر در محور سامراء-بغداد را هدف قرار داد. وی در عین حال به جزئیات بیشتری در این باره اشاره نکرد.

گفتنی است که عراق با وضعیت امنیتی شکننده ای مواجه است و عملیات نظامی برای آزادی مناطق تحت سیطره گروه تروریستی داعش در این کشور از جمله شهر موصل ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا