سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

جانی دپ به اتهام کتک زدن یکی از عوامل فیلم جدیدش به دادگاه می‌رود

جانی دپ در یک سال اخیر بارها به دلیل مسایل مختلف زندگی شخصی‌اش از جمله جدایی‌اش از امبر هرد، دعوای حقوقی با وکلای سابقش بر سر مال و اموالش و خودافشاگری در مصاحبه اخیرش با مجله رولینگ‌استون درباره اعتیاد شدیدش به مصرف الکل و ولخرجی‌های بیهوده جنجال‌ساز شده است. آخرین خبری که ستاره 55 ساله هالیوود را دوباره صدرنشین اخبار کرده، حمله فیزیکی او به مدیر صحنه فیلم جدیدش است که اواسط آوریل پارسال اتفاق افتاده بود.

image_13970419674_4de8a59d_0

به نوشته هالیوود ریپورتر، به تازگی شکایتی تسلیم دادگاه شده که جانی دپ را به کتک زدن مدیر صحنه فیلم جنایی «شهر دروغ‌ها» متهم کرده است. ظاهرا گرگ «راکی» بروکس که تلاش داشته محدودیت‌های خاصی را سر صحنه فیلمبرداری این پروژه اعمال کند با حمله فیزیکی بازیگر نامزد اسکار روبرو شده و مشت محکمی خورده است.

به گفته بروکس، این حادثه 13 آوریل 2017 رخ داد، زمانی‌که عوامل مشغول فیلمبرداری در یکی از هتل‌های لس آنجلس بودند. ظاهرا گروه اجازه داشتند تا ساعت هفت شب خارج از هتل و تا ده شب داخل هتل فیلمبرداری کنند. از بروکس درخواست می‌شود که مدت زمان مجوز فیلمبرداری را افزایش بدهد تا صحنه‌ای که قرار بود با حضور جانی دپ ضبط شود کمی طولانی‌تر شود. بروکس می‌گوید او تا دو مرتبه اجازه داشت مجوز فیلمبرداری را تمدید کند اما از آنجایی که از ساعت 11 شب گذشته بود، مسئولان صادرکننده مجوز با این موضوع مخالفت کردند و گفتند باید زودتر کار را تعطیل کنند.

بروکس تعریف می‌کند این موضوع را به اطلاع برد فرمن کارگردان می‌رساند و تاکید می‌کند فیلمبرداری باید در جا متوقف شود. فرمن هم در جواب می‌گوید: «چرا خودت این موضوع را به جانی دپ نمی‌گویی؟»

زمانی‌که بروکس به همراه مامور پلیسی که سر صحنه حضور داشته پیش دپ می‌رود تا خبر توقف فیلمبرداری را به او بدهد، دپ عربده‌کشان به سمت او حمله‌ور می‌شود و می‌گوید: «تو کی باشی که بخوای به من بگی چی کار کنم!»

بروکس تلاش می‌کند توضیح بدهد که به عنوان مدیر صحنه وظیفه دارد روند تولید فیلم را با مجوز شهرداری تنظیم کند. دپ هم در جواب می‌گوید: «برام مهم نیست تو کی هستی و نمی‌تونی به من بگی چی کار کنم!»

ظاهرا زمانی که دپ مشغول داد و بیداد بر سر بروکس بوده دو بار به سمت چپ قفسه سینه او مشت کوبیده و گفته: «بهت صد هزار دلار می‌دم اگه همین الان با مشت بکوبی تو صورتم!» طبق گزارشی که در این شکایت آمده، محافظ جانی دپ ناچار به مداخله می‌شود تا او را از بروکس جدا کند. بروکس می‌گوید کاملا مشخص بود که دپ الکل مصرف کرده است.

به گفته بروکس، سه روز بعد از آن ماجرا به دلیل این‌که حاضر نشد از حقش برای شکایت به دادگاه چشم‌پوشی کند از سر صحنه فیلمبرداری اخراج شد.

«شهر دروغ‌ها» از هفتم سپتامبر امسال در سینماها اکران می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا