سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجی

جین سیمور ، 69 ساله ، درمورد صحبتش درباره توانایی بازی کردن نقش یک زن 25 ساله شفاف سازی می کند: “من این حرف را نزدم”

آیا کسی راجع به جین سیمور 69 ساله شنیده که می گفت می تواند نقش یک فرد 25 ساله را بازی کند؟ 

خود سیمور در مصاحبه جدید خود با یاهو انترتینمنت توضیح می دهد که نقل قولی که هفته گذشته به او نسبت داده شده نادرست بوده است.

در حالی که در تیتر خبری در تایمز لندن عنوان شده بود ، “جین سیمور: من می توانم نقش کسی را بازی کنم که 25 سال دارد – و من هیچ جراحی نکرده ام” ، او این مساله را شفاف سازی کرد.

بازیگر سریال پزشک دهکده می گوید:  من این را نگفتم.”

سیمور به یاد می آورد که او گفتگویی مربوط به آن با کارگردان مجموعه تلویزیونی ، درخشش پیش رویش ، درخشش و تاریکی داشته است. آنها در مورد صحنه های فلش بک صحبت می کردند ، که در آن شخصیت او بسیار جوان تر بود.

سیمور می گوید: “من گفتم ،” خوب ، شما می دانید ، اگر فکر می کنید من می توانم این کار را انجام دهم ، پس می توانید همه آن کارهای دیجیتالی را انجام دهید ، خوب است. ” “کارگردان دو روز قبل به من گفت که نمی خواهد شخص دیگری این صحنه ها را بازی کند. بدون اطلاع من ، او در آن دوشنبه قبل از اینکه من این کار را بکنم ، رفت و با یک دختر دیگر فیلمبرداری کرد.  من هرگز نگفتم که باید نقش فرد 25 ساله را بازی کنم. در واقع ، در بسیاری از مواقع ، [من] به او گفتم که فکر می کنم احتمالاً این یک ایده احمقانه است. “

Jane Seymour starred on "Dr. Quinn, Medicine Woman" from 1993 to 1998. (Photo: Bill Reitzel /© CBS /Courtesy Everett Collection)

واقعیت این است که سیمور ، صرف نظر از سن و سالش ، شاداب و سرزنده به نظر می رسد. او این را بیشتر به دلیل ژن های خوب می داند.

 سیمور گفت :”این مساله به خاطر زندگی سالم ،مصرف ویتامین های خوب و نوشیدن مقدار زیادی آب است. این به دلیل داشتن یک نگرش مثبت است. ” “همه چیز در حد اعتدال. من فکر می کنم این مانترا من است. “

بدون شک به همین دلایل هست که ، او قادر است همان وزن ایده الش را برای سالها حفظ کند.  ، او هنوز هم می تواند برخی از لباس های قدیمی اش، که بسیاری از آنها را نگه داشته است را بپوشد. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا