سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

جاس ودون پروژه جدیدش را برای شبکه HBO می‌سازد

جاس ودون (Joss Whedon)، خالق Buffy The Vampire Slayer (بافی قاتل خون‌آشام‌ها)، Firefly و Dollhouse و نویسنده و کارگردان The Avengers ( انتقام‌جویان)، به تلویزیون باز می‌گردد. شبکه HBO اعلام داشته که آن‌ها مجموعه علمی‌تخیلی The Nevers او را از این شبکه کابلی پخش می‌کنند.

jwnevers1

مجموعه The Nevers دنبال‌کننده Buffy با داستانی خیالی درباره زنان قدرتمند است. این سریال، درام علمی‌تخیلی حماسی درباره گروهی از زنان دوره ویکتوریا خواهد بود که خود را با توانایی‌های عجیب، دشمنان بیرحم و ماموریتی برای تغییر دنیا می‌یابند.

ودون در این‌باره گفته:

سریال The Nevers روایت بسیار بلند پروازانه‌ای است که خلق کرده‌ام. زمان زیادی از آخرین‌ باری که دنیای تخیلی جدید ساختم، می‌گذرد.

کسی بلویز (Casey Bloys) اظهار داشته:

خیلی وقت است طرفدار جاس ودون با استعداد و برجسته هستیم و پروژه بهتری از The Nervers برای شبکه اچ بی او سراغ نداریم. به شدت مشتاق هستیم تا این شخصیت‌های عجیب و چند لایه‌ای را ببینیم و داستان‌شان را بخوانیم و عملکرد آن‌ها را ببینیم و با مخاطبین‌مان به اشتراک بگذاریم.

ودون تهیه‌کننده اجرایی، شورانر، نویسنده و کارگردان این سریال خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا