سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
پیشخوان ترکیه

اردوغان: نگران دریافت جنگنده‌های اف-35 از آمریکا نیستیم

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور و رئیس حزب عدالت و توسعه ترکیه پس از نشست نمایندگان آن آنکارا درباره عدم تحویل جنگنده‌های اف-35 توسط آمریکا خطاب به خبرنگاران گفت:”در بیانات مکتوب آقای ترامپ که در بروکسل به ما تقدیم شد، چنین چیزی دیده نمی‌شود. در این زمینه اصلا نگرانی وجود ندارد”.

thumbs_b_c_b140508fdc88607eda8c8fdf9ea124de

او در کنفرانس خبری همچنین اظهار داشت:

“ترکیه تاکنون 900 میلیون دلار برای جنگنده اف-35 هزینه کرده است. دریافت دو فروند آن نیز صورت گرفت. اکنون خلبان‌های ما در آمریکا پرواز‌های آموزشی انجام می‌دهند. در این باره نگرانی نداریم”.

رئیس جمهور ترکیه در پاسخ به سوالی درباره خداحافظی مسعود اوزیل، ستاره ترک‌تبار فوتبال آلمان از تیم ملی این کشور در واکنش به اقدامات نژادپرستانه علیه وی، تصریح کرد:

“دیشب با او تلفنی صحبت کردم. تصمیم وی، ملی و شایسته هرگونه تقدیری است. چشمان او را می‌بوسم. بی‌احترامی به جوانی که تمام تلاش خود را برای تیم ملی آلمان انجام داده و در موفقیت آن سهم دارد، به دلیل دین او مردود است. عکس گرفتن من با مسعود، ایلکر و توسون در لندن را نیز تحمل نمی‌کنند. این را دیگر چطور توجیه می‌کنید!”.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا