سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان ترکیه

همسر اما استون در دفتر “SNL” از او خواستگاری کرد.

مادر همسر آینده اما استون به طور رمانتیکی در دفتری که برای اولین بار در برنامه “Saturday Night Live” باهم دیدار کردند از او خواستگاری کرد.

استون، برنده اسکار با دیو مک کری ، تهیه کننده در برنامه  NBC ، زمانی که میزبان آن بود ، در دسامبر 2016 آشنا شد .

آنها درمورد رابطه عاشقانه شان سکوت کردند تا اینکه اولین حضور شان را در مراسم SAG Awards در ژانویه 2019 انجام دادند و نامزدیشان را در ماه دسامبر اعلام کردند.

حالا ، یک منبع به Page Six گفته است: “دیو در دفتری که برای اولین بار همدیگر را در                   NBC’s Manhattan HQ) 30 Rock) دیدند ، پیشنهاد ازدواج داد. هیچ کس آنجا نبود و این بسیار عاشقانه بود. “

ما فاش کردیم که آنها مجبور بودند عروسی برنامه ریزی شده شان در ماه مارس را به دلیل شیوع ویروس کرونا عقب بیندازند. آنها سرانجام در ماه سپتامبر در مراسمی خصوصی در لس آنجلس ازدواج کردند. 

و این هفته ، استون با شکم برآمده اش وقتیکه با یکی از دوستانش در اطراف لس انجلس قدم میزد دیده شد.

ستاره “The Favorite” به جنیفر لارنس ، دوست مشهورش گفت که او در مصاحبه ای در مجله Elle در سال 2018 در مورد بچه دار شدنش و گفت: “با بزرگتر شدنم دیدگاهم درباره بچه ها تغییر کرد.
من قبلا میگفتم هیچ وقت از بچه نگهداری نمی کنم یا هر چیز دیگری. در دوران نوجوانی شبیه این بودم که، هرگز ازدواج نمی کنم ، هرگز بچه دار نمی شوم. و بعد بزرگتر شدم و دیدگاهم عوض شد و گفتم که واقعاً می خواهم ازدواج کنم و خیلی دوست دارم بچه داشته باشم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا