سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

اولین تصاویر تسا تامپسون در پشت صحنه قسمت فرعی فیلم Men In Black فاش شد

11b513c3-79a0-4b90-91a6-7aeb4c686d58

از ماه گذشته، فیلمبرداری و تولید قسمت فرعی فیلم Men In Black (مردان سیاه پوش) در لندن آغاز شد. در اولین تصاویر منتشر شده از پشت صحنه فیلمبرداری این فیلم، تنها شاهد حضور کریس همسورث با کت و شلوار سیاه‌رنگ با پیراهن سفید بودیم که لباس کار شخصیت‌های مردان سیاه پوش است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر از حضور تسا تامپسون در پشت صحنه فیلمبرداری و تولید این فیلم فاش شده است. در عکس جدید قسمت بعدی فیلم Men In Black تسا تامپسون با لباس کار مردان سیاه پوش در کنار کریس همسورث دیده می‌شود. در تصویری دیگر شاهد فیلم‌برداری از تامپسون و همسورث در یک صحنه از فیلم هستیم. تامپسون و همسورث پیش از این با یکدیگر در فیلم Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) هم‌ بازی بوده‌اند. شما در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

ed401098-34ea-4ba7-ba91-d57877771924 a1c43269-dab3-44b7-b69c-c4b8a0b7ce3d

 

علاوه بر همسورث و تامپسون، لیام نیسون، کمیل نانجیانی و ریف اسپال، دیگر بازیگرانی هستند که در اسپین‌آف فیلم Men In Black حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. نیسون قرار است نقش سومین شخصیت اصلی فیلم مردان سیاه پوش را بازی کند. همچنین به‌تازگی تایید شده که اما تامپسون، بازیگر نقش شخصیت ایجنت O در فیلم Men in Black III (مردان سیاه‌پوش ۳)، قرار است برای نقش آفرینی دوباره در قسمت جدید فیلم Men In Black بازگردد. کارگردانی این فیلم قرار است بر عهده اف گری گری، کارگردان فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین)، باشد و وظیفه نوشتن فیلمنامه آن که در حال حاضر عنوان و نام رسمی ندارد، بر عهده آرت مارکوم و مت هالووی، نویسندگان فیلم Iron Man (مرد آهنی)، بوده است.

اسپین‌آف فیلم Men in Black قرار است در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۴ خرداد ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا