سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

نتفلیکس داستان مشهور « مزرعه حیوانات » را با کارگردانی اندی سرکیس می سازد

وب سایت نتفلیکس بازسازی یکی از آثار برجسته ادبی غرب را به فهرست پروژه هایش افزود. داستان «مزرعه حیوانات» نوشته «جرج اورول» نویسنده سرشناس در سال ۱۹۴۵ را قرار است «اندی سرکیس» بازیگر و کارگردان به روی صفحه ببرد.

AnimalFarm0

سرکیس که با بازی در فیلمهای مشهوری مانند «ارباب حلقه ها» و «سیاره میمونها» به عنوان یک بازیگر موفق شناخته شده است، اخیرا به کارگردانی روی آورده است. وی در سال ۲۰۱۲ گفت که می خواهد فیلمی از رمان «مزرعه حیوانات» بسازد که داستان انقلاب روسیه در سال ۱۹۱۷ را روایت می کند. سرکیس همچنین در فیلم نقش ایفا خواهد کرد.

مجله تایم از این رمان به عنوان یکی از ۱۰۰ اثر برتر ادبی در زبان انگلیسی نام برده و کتاب ارول برنده جوائز متعددی شده است. تا کنون دو فیلم – در سالهای ۱۹۵۴ و ۱۹۹۹ – بر اثر این داستان تاریک ساخته شده و همچنین چندین نمایش تئاتر. جرج اورول یکی از بهترین نویسندگان انگلیسی در طول تاریخ به شمار می رود. او در سال ۱۹۰۳ متولد شد و در سال ۱۹۵۰ درگذشت. رمانهای سرشناس و پرفروش جرج اورول دو کتاب «مزرعه حیوانات» و «۱۹۸۴» است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا