سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

سریال Random Acts of Flyness توسط HBO برای فصل دوم تمدید شد

سریال دیر هنگام Random Acts Of Flyness توسط HBO برای فصل دوم تمدید شد. این سریال روز جمعه ۱۳ اوت «۲۲ مرداد» ساعت ۱۲ شب پخش شد و هر جمعه همین ساعت روی آنتن شبکه HBOمی‌رود. با نسیم ورد همراه باشید.

0e83ccf5-66c8-490c-a029-dd3f6aa25ba3-660x330

نینا رزاستاین «Nina Rosenstein»، مدیر اجرایی بخش برنامه‌نویسی HBO گفته است:

ما نسبت به استقبالی که از این سریال شد بسیار خوشحالیم، بینندگان ما راضی بوده اند. ما هیجان‌زده‌ایم که ترانس «Terence» و تیمش را برای ساخت فصل دوم این سریال کم مانند بازگردانیم.

در سریال Random Acts Of Flyness ساخته ترانس، مسائلی چون وطن‌پرستی، برتری سفیدپوستان و حساسیت است که از دیدی کاملاً جدید به نمایش گذاشته می‌شود.

در کنار تحسین هنگام منتقدین از این سریال، نیویورک تایمز این نمایش را یک چشم‌انداز قابل توجه، عجیب و رویایی از نژاد می‌داند که خواب‌آور و غیرقابل دسته‌بندی است و همچنین اضافه کرده که «تلاش می‌کند تا درک و دریافت‌های شما را نابود کند و تا در نهایت بتوانید درست ببنید». نیویورکر این سریال را نوآورانه، پرشور و یک ترکیب هنری دقیق و با توجه زیاد به جزئیات می‌داند که سوپرایزهای بزرگ خلاقانه، نگاه‌های سیاسی و بینش‌های شخصی را پررنگ می‌کند که با قدرت و تکنیک سینما ارائه می‌شوند.

سریال Random Acts Of Flyness یکی از آثار مدرن آمریکایی است که با بازیگرانی ماهر و کاربلد، کار خود را پیش برده است. این نمایش ترکیبی از نمایش موسیقی، ملودرام سورئالیستی و انیمیشن طنزآمیز است. نانس «Nance» و همکارانش موضوعاتی همچون، تاریخ، مرگ، عشق و.. را هم ترکیب می‌کنند و نتیجه‌اش اثری می‌شود که نظیرش هیچ‌ جای دنیا پیدا نمی‌شود.

سریال Random Acts Of Flyness توسط نانس ساخته شده است و افرادی همچون فرانسیس بودومو «Frances Bodomo»، ماریبا دیالو «Mariama Diallo»، شاکا کینگ «Shaka King»، داریوس کلارک مونرو «Darius Clark Monroe»، نلسون نانس «Nelson Nance»، نایام راموس-چپمن «Naima Ramos-Chapman» و جمود واشینگتن «Jamund Washington» آن را همراه وی کارگردانی می‌کنند.

نانس فصل دوم سریال Random Acts Of Flyness را همراه با تامیور محمد «Tamir Muhammad»، جمود واشنگتن، کیشوری راجان «Kishori Rajan»، کلی روبینزیکس «Kelley Robins Hicks»، چانل آپونت پیرسون «Chanelle Aponte Pearson»، راوی ناندان «Ravi Nandan» و جان هودز «John Hodges» می‌سازد. MVMT با همکاری A24 سریال را تهیه میکنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا